BACK TO SCHOOL
-40%
REGISTRACE a OBNOVENÍ na 1 rok
akce nelze kombinovat

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 100 000 spokojených uživatelů

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Popis nabídky

Samsung Omnia II I8000 Smartphone (dotykový displej, 5MP fotoaparát, Windows Mobile) Různé barvy
Výkonný, individuální a vždy propojený.
Samsung OmniaII I8000 je perfektní multifunkční telefon a nezanechává nic, co by bylo žádoucí. Intuitivní používání mobilního telefonu s dotykovým displejem s pamětí 8 GB nabízí dostatek prostoru pro individualisty a jedinečnost. Se smartphonem se systémem Windows Mobile®6.5* je přístup k e-mailu, datům kalendáře a kontaktům nepřerušovaný. Díky datovému turbo WLAN, HSDPA a HSUPA se rychle stává mobilní kanceláří. Všechny důležité aplikace Office jsou vždy k dispozici. Ani po práci elegantní smartphoneOmniaII I8000 zdaleka nekončí. S 5megapixelovým fotoaparátem, MP3 přehrávačem a předinstalovanými 3D hrami smartphone vždy snižuje jemnou postavu. Samsung OmniaII I8000 -vždy připojen, vždy efektivní.
*V ostatních zemích je tento produkt dodáván se systémem Windows Mobile 6.1.

Uvidíte vše - všude
Těžko uvěřitelné, ale pravdivé: moderní ultrabrilantní 9,4cm (3,7 palce) AMOLED displej Omnia II. V ruce máte svět ohromující luminiscence a živých, poutavých barev. S rozlišením WVGA můžete prohlížet webové stránky, fotografie a videa s ohromující čistotou. Nezáleží na tom, kde se nacházíte, vysoce kvalitní displej Omnia II poskytuje jasný displej i na přímém slunečním světle. Pokud ji nebudete držet v rukou, nikdy nebudete věřit svým očím.

Lze s ním snadno manipulovat. V pozitivním slova smyslu.
Už jste někdy byli zrazeni vlastními prsty při navigaci po dotykové obrazovce? Omnia II udržuje frustraci s většími ikonami a jednodušším rozvržením pro ultra-optimální uživatelský zážitek. Inovativní kostka a 3D uživatelská rozhraní jsou nejen praktické, ale také mnohem zábavnější, což usnadňuje multitasking. Pokročilá dotyková technologie přístroje Omnia II poskytuje bleskově rychlou odezvu na dotyk.

Vysoký výkon pro intenzivní používání
Omnia II obsahuje podporu více kodeků pro bezproblémovou konverzi souborů. Můžete také ušetřit energii po celý den. Telefon je vybaven vyměnitelnou baterií 1,500 XNUMX mAh pro extra dlouhou životnost baterie a prodloužené multimediální použití, takže můžete uložit virtuální pokladnici obsahu pro přístup na cestách. Omnia II je pro vás k dispozici kdykoliv: s pohotovostní dobou 430 hodin a dobou hovoru 10 hodin.

Ve vašich rukou je kancelářská aplikace.
Můžete prohlížet a upravovat dokumenty pomocí sady Microsoft Office, přijímat aktuální e-maily bez problémů a nepřetržitě a přizpůsobit mobilní kancelář pomocí aplikací třetích stran podle vašeho výběru. S aktualizací WM 6.5 můžete maximalizovat své zkušenosti s mobilní kanceláří doma.

Vstupte do hry s Omnií II.
Odpočiňte si od mobilní kanceláře a navštivte pasáž. Hry citlivé na dotykové a pohybové ovládání, jako je Asphalt 4, Crayon Physics a Dice, jsou integrovány do Omnia II, takže nebudete pracovat příliš tvrdě. Vyberte si z různých her a zůstaňte uzemněni doma i na cestách.

Zachyťte každý dokonalý okamžik - perfektní
Omnia II je vybavena 5 MP fotoaparátem s duálním napájením LED, který poskytuje ohromující fotografie. Záběry smějících se lidí, panoramatické snímky, akční a mozaikové snímky vás kdykoli dostanou přímo do obrazu. Můžete také zaznamenat nejdůležitější okamžiky svého života jako působivé video podobné DVD (480p). Nejmodernější nástroje pro editaci videa vám dávají sílu k tomu, aby byly dokonalé.

Sledujte telefon.
Představte si, že se ztratíte. Důvěřujte Omnii II. S kartami auta a chodců najdete cestu bez ohledu na to, kolikrát jste se otočili v kruzích. Můžete přesně vidět konkrétní místa pomocí reálného pohledu ve 3D s orientačními pomůckami. Moderní prohlídka poskytuje užitečné informace, takže cesta se stává dětskou hrou.

Stručně řečeno: co je Amoled a jak technologie funguje

AMOLED je zkratka pro anglický termín "Active Matrix Organic Light Emitting Diode" a může být přeložena do němčiny jako "Organic light-emitting diodes with active matrix". Jednoduše řečeno, jedná se o elektronické součástky, ve kterých jsou organické LED diody osvětleny nezávisle při použití napětí. Tekuté krystaly, které se používají v běžných displejích mobilních telefonů, nakonec slouží pouze jako barevný filtr světla, a proto vyžadují další podsvícení.

V současné době je výroba displejů nové generace ještě složitější. I zde mají vzácné věci svou cenu, takžeNEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.