Vaše data jsou šifrována. Registrujete se bezpečně.

Zvětšete prodej, nakupujte levněji v Merkandi

Velkoobchodní zboží z nadnormativních zásob, ukončené výroby a výprodejí ze 150 států!

Záruka spokojeností
Vyzkoušejte naše stránky přes 14 dní bez rizika!
Záleží nám na spokojenosti našich uživatelů, proto vám dáváme možnost rezignace ve lhůtě do 14 dnů ode dne aktivace služby. Bez zbytečného vyplňovaní formulářů a háčků.
premium
3.999 CZK +DPH / rok
Chci registrovat
standard
3.299 CZK +DPH / rok
Chci registrovat
Platnost přístupu do Merkandi 12 měsíců 12 měsíců
Záruka spokojeností (14 dnů na rezignaci).
Neomezený počet poptávek.
Viditelné kontaktní údaje velkoobchodů.
Každodenní newsletter z novými nabídkami.
Přístup k nabídkam ze 150 statů ze slevami do -90%.
Možnost publikovat nabídky koupě
Ovládací panel k účtu, kontaktům, nabídkám, upravě údajů.
Přístup k recenzím velkoobchodníků.
Přístup k černé listině velkoobchodníků.
Zveřejňování neomezeného počtu nabídek.
Propagace Váších nabídek po celé Evropě.
Přidání Váši firmy do mezinárodního katalogu Merkandi.
Vytvoření profilu Vaší společností v několika cizích jazycích
Pokročile statistiky návštěvnosti nabídek a profilu firmy.
Import/Export zboží CSV, XLS, XML.
Pomoc osobního asistenta.
Chci registrovat Chci registrovat

Uvedené ceny jsou netto, je třeba k nim přičíst DPH dle nařízeni EU.

Bezpečné a ověřené způsoby platby

Dostupné způsoby platby

Více než 99,9% spokojených zákazníků . PŘIPOJTE SE!

Děkuji, velmi dobrá platforma. Všechno je transparentní Přátelský zákaznický servis První velmi úspěšné transakce. Mohu jen doporučit

Mohamed El Khorsi

Pouze pozitivní dojmy z tohoto webu! Skvělá a snadno použitelná platforma, kde najdete vše, co potřebujete pro své podnikání a dokonce i něco navíc, za dobrou cenu.

Marks Zujevs

Merkandi je moderní vyhledávač, který zvyšuje viditelnost vaší společnosti a zároveň zvyšuje počet objednávek. Spojuje firmy s odběrateli, s nimiž můžete navázat profesionální kontakty.

Carmine Amalfitano

Osobně si myslím, že pro zasílání zpráv, odpovědi a celkově navazování obchodních kontaktů prostřednictvím jsou služby Merkandi dobrou volbou.

Ebrahim Abed

"(..) Děkuji platformě Merkandi za hodnotné informace. Přeji Vám všechno nejlepší a mnoho úspěchů u dalšího vývoje! (..)"

Galaxy - Ostvald Volodymyr

"(..) Jsem spokojený s dosavadní spolupráci z Merkandi a rád doporučím služby teto firmy všem, kteří mají zájem (..)"

F.H.U. "TITI" inż. Krzysztof Bożek

Merkandi je jednou z nejlepších webových platform, kde najdete zboží za nejlepší ceny. Najdete zde také velkoobchody, dodavatele a kupce svého zboží.

Youssef El Atlassi

Super Platforma! Několik drobných funkci, jako je například přístup do jakékoli společnosti nebo přidání do oblíbených položek a mnoho dalších výhod.

Joseph Todd - GSV Service

Všechno je skvělé, tyto stránky se mi moc líbí a rád bych pokračoval ve spolupráci s Merkandi, protože zde je mnoho velmi dobrých nabídek. Děkujeme za vaši platformu.

Abderrahman El mouden

Zajímavý web, rozšířil jsem své podnikání. Kontaktoval jsem tisíce různých společností a od všech jsem dostal odpovědi. Opravdu si vážím Merkandi.

IDRISS HESNAWI

Myslím, že je to vynikající platforma pro podnikání; Prostřednictvím webu jsem provedl mnoho nákupů a jsem spokojen. Přál bych si, aby byla slavnější. Doufám, že od nynějška budu moci prodávat některé z produktů mé společnosti, děkuji.

Miguel Villca

Dobrá platforma a dobré nabídky. Brzy i my budeme nabízet zajímavé zboží k prodeji. Jsme přesvědčeni, že můžeme nabídnout nejlepší ceny. Děkuji, Merkandi.

Miroslav Aleksandrov

Nejčastější dotazy


Mohu se zaregistrovat na Merkandi bez firmy?

Ano, i fyzické osoby si mohou na Merkandi založit účet aby nakupovat. Je třeba mít však na paměti, že malá část našich velkoobchodníků prodává zboží pouze firmám. Pokud budete mít zájem také o prodej, bude to možné pouze jako firma.

Jak mohu provést nákup na Merkandi?

Aby nakupovat na Merkandi, musíte si zaregistrovat účet a uhradit předplatné. Po zaplacení bude Váš účet aktivován a získáte přístup ke kontaktním údajům prodejců.

Kde se nachází sklad?

Merkandi neprodává zboží zobrazené na webu - prodejci jsou ověřenými velkoobchodníky. Údaje o umístění skladů jsou v jejich profilech a jsou k dispozici po registraci a zaplacení účtu.

Mohu si na Merkandi založit zkušební účet?

Merkandi nenabízí zkušební účty. Uživatel však může požádat o vrácení částky za registraci do 14 dnů. Pokud jste s naší službou nespokojeni, stačí nám jen napsat e-mail, zavolat nebo nás kontaktovat v chatu. Nic neriskujete!

Jsou prodejci ověření a zboží autentické?

Před zveřejněním svých nabídek se každý velkoobchodník musí podrobit procesu ověření. Cílem takového ověření je zvýšit Vaši bezpečnost během transakcí. Kromě toho také ověřujeme nabídky značkových produktů, abychom potvrdili pravost a původ takového zboží.