Hledat zboží -
Profesionální vyhledávání nabídek z celého světa

Objednávejte informace o cenách zboží z vybraného regionu světa s úplnými kontaktními údaji firem, přesnou specifikací zboží a podmínkami spolupráce.

3.749,00 CZK +DPH
Objednejte si službu

*Cena se vztahuje na vyhledávání v rámci Evropské unie. Cena za vyhledávání zboží mimo Evropskou unii se stanovuje individuálně pro každou objednávku.

Ušetřete v balíčku!

Tato služba je součástí obchodních balíčků. Zakoupením v balíčku můžete získat více možností a ušetřit
Zjistěte víc

Co je vyhledávání produktů?

Vyhledávání zboží probíhá aktivní komunikací s partnery Merkandi, ověřováním mezinárodních databází a osobními kontakty našich odborníků ze zahraničních trhů. Využíváme zahraniční sociální média, internetová fóra a oborové databáze.


Ikona palce nahoru
Účinnost ​

Spolupracujeme s výrobci, distributory a velkoobchody ve 150 zemích

Ikona s balíčky
Flexibilita

Vy si vyberete, která z nabízených nabídek splní vaše očekávání

Ikona peněz
Ukládání

Vyhledáme zboží v souladu se specifikací a cenovou relací, což Vám ušetří čas i peníze

Analýza na tabletu ve skladu

Nakupujte zboží v zahraničí za výhodnější cenu!


Jaké jsou výhody služby vyhledávání zboží:

 • Úspora času - obdržíte hotový report obsahující všechny potřebné parametry zboží, které hledáte spolu s úplnými kontaktními údaji dodavatele
 • Úspora peněz - vybraný produkt bude mnohem levnější než identický produkt dostupný na místním trhu,
 • Výhoda před konkurencí – objednávejte zboží nedostupné na místním trhu, které umožní vaší firmě vyniknout nad konkurencí,
 • Nové oblasti činnosti – budujte nové obchodní vztahy s partnery z celého světa.

Naplánujte si prodejní strategii – sortiment najdeme!


Dlouholeté zkušenosti získané při dohledu nad 200 tis. obchodní transakce uzavřené po celém světě nám umožní připravit nabídky, které nejlépe splní vaše očekávání.

Analýza grafů

Objednejte si vyhledávání produktů na Merkandi nyní

Zadejte název společnosti nebo jméno a příjmení
Zadejte DIČ
Zadejte ulici
Zadejte PSČ
Zadejte město

Máte již účet? přihlásit se

Máte nějaké dotazy? Nechte své údaje.
Budeme Vás kontaktovat!

Zadejte jméno
Zadejte příjmení
Zadejte e-mailovou adresu

FAQ

Jaké informace bude obsahovat připravená zpráva?
V reportu obdržíte informace o cenách za uvedené zboží z vybraného regionu světa spolu s kontaktními údaji firem a také přesnou specifikaci a podmínky spolupráce. Zpráva bude obsahovat 5 nabídek od různých dodavatelů. Pokud najdeme více nabídek, poskytneme vám také jejich nabídky, a to bez příplatku.
Garantujeme dostupnost vybraného zboží?
Dodavatel nám předkládá nabídku v dobré víře a předpokládáme, že zboží má v době odeslání skladem. Naším úkolem je najít dodavatele a získat nabídku a v tomto ohledu dáváme 100% záruku spokojenosti.
V jakém jazyce bude zpráva připravena?
Nejdůležitější informace potřebné k objednání zboží budou připraveny v angličtině. Na druhou stranu dlouhé popisy související s podmínkami smlouvy, samotnou smlouvou, technickými specifikacemi budou zpřístupněny v jazyce, ve kterém byly zpracovány dodavatelem zboží. Merkandi může takové dokumenty přeložit do jakéhokoli jazyka za příplatek.
Účtuje si Merkandi provizi?
Neúčtujeme provize z transakcí mezi kupujícími a prodávajícími. Jediné náklady, které nese zákazník, jsou náklady na nákup služby vyzvednutí zboží.
Kolik času mám na používání služby?
Pokud máte účet na Merkandi, je služba dostupná po neomezenou dobu. Zakoupenou službu můžete využívat po celou dobu platnosti účtu na Merkandi. Pokud nejste uživatelem Merkandi, je služba dostupná 12 měsíců od data aktivace.
Jak službu používat?
Použití služby je velmi jednoduché:
 1. Provedete objednávku a platbu
  Službu si jednoduše objednáte a zaplatíte.
 2. Vyplníte servisní formulář
  Kdykoli během vlastnictví reklamního účtu (nebo 12 měsíců po nákupu, pokud účet nemáte) vyplníte formulář s údaji o hledané položce.
 3. Získáte seznam dodavatelů
  Do 3 pracovních dnů od nás obdržíte seznam dodavatelů, kteří mají zboží, které hledáte.
Co je to komoditní skupina, co znamená, že hledáte v 1 komoditní skupině?
Pokud například hledáte dodavatele nábytku a má to být kancelářský nábytek, kuchyňský nábytek, nábytek do obývacího pokoje, nábytek do ložnice, pak to považujeme za 1 skupinu zboží. Pokud naopak hledáte nábytek a zároveň stavební stroje, jedná se o dvě různé skupiny zboží a musíte zadat dvě různé objednávky na vyhledání zboží.
Může pro mě Merkandi získat zboží z vratek, nadbytečných zásob, mix-palet?
Ne, protože služba vyhledávání skladových zásob se vztahuje pouze na zboží za plnou cenu, které je k dispozici v běžném prodeji.  Pokud hledáte nabídky z vrácených, nadbytečných zásob, navštivte naši platformu Každý den tam přidáváme nové zásoby, máte také možnost zaslat poptávku několika tisícům velkoobchodů, které se zabývají pouze nadbytečnými zásobami.
Jsou dodavatelé, které Merkandi vyhledává, ověřeni a lze jim stoprocentně důvěřovat?
Nikomu nelze stoprocentně věřit, používejte zdravý rozum a správné obchodní postupy. Podepište smlouvu, přesně popište, co si objednáváte, kdo platí dopravu atd. . Někteří dodavatelé mohou být z databáze Merkandi, jedná se o ověřené společnosti. Každá společnost, kterou pro vás vyhledáme, navíc podléhá základnímu ověření v obchodních rejstřících dané země. Pokud máte zájem o úplné ověření společnosti, využijte prosím specializovanou službu Merkandi → Ověření dodavatele.

Potřebujete pomoct?