FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRACE a OBNOVENÍ na 1 rok
akce nelze kombinovat
25 Počet zbývajících slev

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 100 000 spokojených uživatelů

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Merkandi

Velkoobchod bez HRANIC

Čím se zabývá Merkandi?

Merkandi je mezinárodní velkoobchodní platforma nabízející zboží z pravidelného prodeje a také zboží z konkurzních řízení, zlikvidovaných prodejen, nadnormativních skladových a výrobních zásob, vrátek od zákazníků, atd.

Víc jak 100 000

uživatelů

Víc jak 1 200

komentářů

Víc jak 150

států světa

Vize

Vytváříme budoucnost velkoobchodu. Eliminujeme hranice, jazykové bariéry a zvyšujeme bezpečnost transakcí. Vytváříme jedno místo, kde se mezinárodní velkoobchod stává jednoduchým, přístupným a bezpečným. Realizujeme vizi jediného portálu, který spojuje velkoobchodníky a nabídky z celého světa, zvyšuje konkurenceschopnost trhu a přístup k širší škále produktů a zajišťuje schopnost rozšiřovat rozsah podnikání o nové trhy a zákazníky.

Veletrhy

V září 2019 jsme navštívili mezinárodní veletrh e-commerce obchodu IAW. Zastoupení 3 členů našeho týmu po dobu 3 dnů hostilo zákazníky a návštěvníky a poskytovalo informace o našich aktivitách a výhodách naší platformy. Zveme Vás k návštěvě nás na příštím veletrhu, kde se budeme pravidelně vystavovat.

Merkandi IAW 2019


Jazykový servis

Pomáháme efektivně nakupovat a prodávat zboží za nevídané velkoobchodní ceny a poskytujeme zákaznicky servis v následujících jazycích:


Oblast působení

Působíme v těchto státech:

 
NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.