FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRACE a OBNOVENÍ na 1 rok
akce nelze kombinovat
9 Počet zbývajících slev

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 100 000 spokojených uživatelů

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Pro prodejce

#1 velkoobchodní obchodní platforma pro prodejce. Jedna platforma, celosvětové pokrytí. Mnoho nástrojů a mnoho výhod

Čím se zabývá Merkandi?

Merkandi je mezinárodní velkoobchodní platforma, která sdružuje velkoobchodníky, distributory, dovozce a vývozce působící v odvětví velkoobchodu.

Naše platforma působí na evropských i světových trzích, je dostupná v mnoha jazycích a umožňuje rychle oslovit zákazníky se zájmem o trvalou spolupráci při dodávkách palet či kontejnerů se zbožím.

Víc jak 100 000

uživatelů

Víc jak 1 200

komentářů

Víc jak 150

států světa

Objevte World Trade a zvyšte svůj prodej s Merkandi

V Merkandi chápeme, že úspěch velkoobchodních prodejců závisí na přístupu k nejlepším obchodním nástrojům. Proto jsme vytvořili platformu pro prodejce, která nabízí četné výhody:

Propagování Váších nabídek v celé Evropě

Staráme se o dosah– pozicionujeme vaše inzeráty zboží v Google, na sociálních sítích, atd.

Vícejazyčný popis Vaší společnosti

Přeložíme popis vaší společnosti do všech jazyků platformy

Import/Export zboží CSV, XLS, XML

Máte možnost přikládat cele katalogy Váších výrobků jedním kliknutím myší.

Váše firma v mezinárodním katalogu

Dáváme Vaší firmu do mezinárodního seznamů velkoobchodníků a výrobců.

Zveřejňování neomezeného počtu nabídek

Umožňujeme Vám vkládaní nabídek bez omezení, s fotkami a seznamy výrobků.

Pomoc konzultanta zákaznického servisu

Nabízíme vám podporu a možnost konzultace s vaším poradcem prostřednictvím telefonu, e-mailu, LiveChatu.

Nové, použité, repasované a poškozené zboží

Poskytujeme vám místo pro zveřejňování nabídek produktů z různých zdrojů.

Jeden účet – celý svět

Vaše nabídky umísťujeme na všechny vyhrazené stránky klíčových trhů v rodných jazycích kupujících.

Žádné další poplatky za prodej

Platíte pouze za předplatné, žádné skryté poplatky ani transakční provize – s námi maximalizujete své zisky.

Zaregistrujte se ještě dnes a začněte prodávat

Přidejte se ke skupině více než 100 000 spokojených uživatelů

Názory na Merkandi

Tedy jak nás hodnotí naši uživatelé

Skvělý web pro reklamu vašeho podnikání. Super nabídky a mnoho bezpečných transakcí za bezkonkurenční ceny Portál se skvělými službami.


Loredana camelia

Skvělá platforma, má co nabídnout a velmi snadno se ovládá. Dobrá práce - snadná komunikace a dobrý zákaznický servis.


Joel Jaehn

Ahoj. Myslím, že vaše stránky jsou velmi dobré pro dodavatele, když potřebujete nakoupit velké zásoby. Chtěl bych vidět více dodavatelů, kteří prodávají malým podnikům a potřebují menší zásoby, tj. 1 nebo 2 palety nebo méně krabic a položek. Ne všichni členové mají hotovost, pro nákup velkého množství produktů by bylo fajn, kdybyste se věnovali drobným podnikatelům. Děkuji s pozdravem


LESLIE PALMER

Výhody pro prodejce

Celý svět na dosah ruky

Na mezinárodní velkoobchodní platformě sdružujeme výrobce a velkoobchodníky především z Evropy, ale také z Asie a USA. Naše komunita je rostoucí skupinou výrobců, velkoobchodníků, obchodních zprostředkovatelů, distributorů a majitelů obchodů, kteří každý den nabízejí nebo chtějí koupit nové i použité, repasované nebo poškozené zboží. Naším hlavním cílem je usnadnit obchodníkům nalezení spolehlivých obchodních partnerů, navázání kontaktu s nimi a v konečném důsledku plodnou spolupráci.

Pro uživatele se zájmem o nákup nabízí Merkandi přístup do mezinárodní databáze velkoobchodů specializovaných na prodej běžných výrobků a skladových položek - jedná se o velkoobchodní množství velmi levných výrobků z výrobních přebytků, skladových přebytků, zboží ze spotřebitelských vratek, dos. sériových výrobků, např. sezónní výprodeje, dále povýstavní a po leasingové vybavení, dále zboží z likvidace prodejen, velkoobchodů, skladů a různých průmyslových provozů.


Kompletní a důvěryhodný profil prodejce

Po registraci a zaplacení ročního předplatného a kladném ověření našimi zaměstnanci získává velkoobchod status prodejce. Pak má přístup do databáze velkoobchodů, kteří zveřejňují prodejní nabídky, a má také účet prodejce, pomocí kterého může vkládat libovolný počet inzerátů na své zboží.

Ověření podléhá každý, kdo chce na Merkandi zveřejnit svou nabídku. Prodejce pak může na platformě prezentovat svou společnost v mnoha jazycích s úplnými kontaktními údaji: adresa, e-mail, telefonní číslo, odkaz na oficiální webovou stránku a popis podniku. Díky tomu zvyšuje důvěru a uznání mezi mezinárodními zákazníky.


Pohodlný panel prodeje výrobků

Každá karta velkoobchodníka obsahuje informace, které mají kupujícímu usnadnit kontakt a nákup produktů nabízených prodávajícím. Tyto informace zahrnují mimo jiné: formy doručení zboží, způsoby platby za zakoupené zboží nebo jazyky, ve kterých můžete velkoobchodníka kontaktovat.Intuitivní a funkční panel prodejce umožňuje snadno přidávat, spravovat a propagovat nabídky. Ukazatel kvality nabídky umožňuje optimalizovat atraktivitu jednotlivých nabídek.

Prostřednictvím funkční schránky zpráv a objednávek mohou zájemci o koupi vystaveného zboží navázat přímý obchodní kontakt s prodejci a snadno udržovat trvalé obchodní vztahy. Merkandi si neúčtuje provizi z prodeje, což znamená, že velkoobchod generuje zisk bez jakékoli marže nebo dalších poplatků.

Zaregistrujte se ještě dnes a začněte prodávat

Přidejte se ke skupině více než 100 000 spokojených uživatelů

Bezplatný informační bulletin pro kupující ze 150 zemí

Zde jsou nejdůležitější nabídky. Uživatelé Merkandi i zájemci o velkoobchod, kteří potvrdili odběr bezplatného newsletteru, jsou každý den informováni o nových produktech a nejlepších nabídkách platformy. Produkty umístěné na platformě jsou tak pravidelně prezentovány tisícům potenciálních kupců, což zvyšuje šanci na rychlé nalezení kupce. Uvedením vybraných kategorií a skupin produktů při přihlášení k odběru newsletteru můžete dostávat nabídky dokonale přizpůsobené vašim potřebám.

Předplatitelé vícejazyčného newsletteru také dostávají informace o důležitých změnách na webu a propagačních akcích. Nabídky prezentované na platformě Merkandi jsou viditelné pro všechny uživatele internetu, ale pro zobrazení kontaktních údajů velkoobchodníka, který nabídku vydává, se musíte na Merkandi zaregistrovat.


Pokročilé statistiky, návštěvnost firemního profilu a nabídky

Díky přístupu k pokročilým statistikám má prodejce na Merkandi přehled o efektivitě svých nabídek. Sleduje data, jako je počet zobrazení nabídek a profilů, a může také kontrolovat počet sledujících profilu nebo nabídek. Analýza návštěvnosti umožňuje velkoobchodníkovi lépe upravit svou prodejní strategii.

Díky vícejazyčným popisům produktů se nabídky dostanou k široké skupině zákazníků z různých zemí a prodejce získává ještě více návštěvníků a má ještě větší dosah mezi potenciálními zákazníky. O prodej a oblíbenost velkoobchodních nabídek se navíc každý den stará tým specialistů Merkandi, například moderováním nabídek. Jako uživatel platformy může velkoobchodník také počítat s pomocí vícejazyčného oddělení zákaznických služeb, které je otevřené od pondělí do pátku.

Stručně řečeno, velkoobchodní obchodní platforma Merkandi podporuje prodejce v budování sítě obchodních kontaktů. Usnadňuje vyhledání spolehlivých velkoobchodních zákazníků se zájmem o produkty z nabídky Prodávajícího v oboru a také umožňuje rychlý a snadný kontakt s nimi a prodej produktů za konkurenční tržní ceny.

Merkandi ve světě

Země, kde působíme s našimi klienty

 

150 zemí

Máme nabídky a uživatele z více než 150 zemí

34 domén

Máme až 34 jazykových verzí naší platformy

Tisíce kupujících

Velká skupina zájemců o koupi

Zaregistrujte se ještě dnes a začněte prodávat

Přidejte se ke skupině více než 100 000 spokojených uživatelů

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.