FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRACE a OBNOVENÍ na 1 rok
akce nelze kombinovat
10 Počet zbývajících slev

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 100 000 spokojených uživatelů

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Skupina zboží

Skupina zboží

Nové

Zboží z výroby, často v originálním obalu. Zásoby z ukončené výroby, likvidaci obchodů, z konkurzních řízení a exekucí. Záruka výrobce nebo velkoobchodníka (záruční lhůta závisí na výrobku).

Použité

Použité zboží, zboží z vystav, leasingů, z druhé ruky (second hand). Funkční po technické stránce, prodávané v originálním nebo náhradním obalu. Na některé výrobky z teto třídy je záruka.

Poškozené

Poškozené zboží. Většinou drobné technické vady, jednoduché k odstranění. Zboží ze zákaznických vrátek. Často jedna se o nové zboží, které ještě nebylo u zákazníka. Jsou to například vrátky – nevhodný výběr nebo prostě zboží poškozené během přepravy čí pokažené. Za nakup zboží teto třídy zákazník pláti zlomek tržní hodnoty zboží. Zboží nepodléhající výměně. Bez záruky, na zboží není záruka.

Mix/retourware

Je to směs zboží ze skupin "Nové" (vyskytuje se poměrně málo, "Ojeté" a "Poškozené". 60% funkční, 95% v originálních obalech (pokud není uvedeno jinak specifikaci pro danou komoditu). Jsou to výrobky za velmi atraktivní ceny. Zboží může být neověřené jak také ověřené, obvykle se na ně nevztahuje žádné záruka. 

Repasované

Zboží po servisním zásahu, může mít drobné oděrky. Závady a nedostatky byly odstraněny a zboží je funkční. Záruka nejčastěji 12 měsíců anebo tvz. Startovací záruka 2 týdny.

Outlet

Nové zboží, výprodeje zbytkového zboží často z předešlých sezón nebo ukončené výroby. Můžou to být také neprodané velikostí, kusy z takzvanou vadou na kráse.

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.