FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRACE a OBNOVENÍ na 1 rok
akce nelze kombinovat
10 Počet zbývajících slev

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 100 000 spokojených uživatelů

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Zásady vrácení peněz

Děkujeme, že jste si vybrali Merkandi. Našim zákazníkům se snažíme poskytovat vynikající služby a produkty. Udělejte si prosím chvilku a seznamte se s našimi zásadami pro vracení peněz, které popisují smluvní podmínky týkající se vracení peněz za naše služby a předplatné.

1. Přehled zásad vrácení peněz a výjimky

Merkandi funguje podle přísné zásady nevracení peněz pro jednorázové služby i plány předplatného.

A. Výjimky: Pokud má zákazník nárok na vrácení peněz, platí následující výjimky:

  • Pokud služby nebyly poskytovány společností Merkandi.
  • Pokud společnost Merkandi odmítla provedení služby, s výjimkou odmítnutí aktivace prodejní opce.
  • V případě technických poruch na straně Merkandi, které zákazníkovi brání v přístupu nebo používání služeb.

b. Nevratné scénáře: Zákazník nemá nárok na vrácení peněz v následujících situacích:

  • Nedostatečná odpověď ze strany jedné ze stran nebo poskytovatelů služeb z jakéhokoli důvodu, například: nedostatečná odpověď na zprávu, odeslanou objednávku nebo nabídku nákupu.
  • Setkání s problémy s jakoukoli stranou účastnící se transakce.(Merkandi není prostředníkem v transakcích. Jakékoli nároky vůči straně transakce by měly být řešeny přímo s velkoobchodníkem a/nebo kupujícím)
  • Změna názoru zákazníka po aktivaci služeb.
  • Poté, co zákazník jakýmkoli způsobem využil služeb Merkandi, například: zpřístupnil kontaktní údaje dodavatele, navázal kontakt jakýmkoliv poskytnutým způsobem, použil službu vyhledávání zboží a nedosáhl očekávaných výsledků.

2. Automatické obnovení předplatného

Některé z našich plánů předplatného jsou nastaveny pro automatickou fakturaci na měsíční nebo čtvrtletní bázi. Zákazníkům zapsaným do těchto plánů budou účtovány poplatky automaticky podle zvoleného fakturačního cyklu. Své předplatné však můžete zrušit kdykoli před dalším fakturačním cyklem, abyste předešli dalším poplatkům. Po zrušení budete mít přístup k funkcím předplatného až do konce aktuálního fakturačního období.

3. Zrušení předplatného

Zákazníci mají možnost své předplatné kdykoli zrušit na svém řídicím panelu. Pokud se rozhodnete zrušit své předplatné, budete mít i nadále přístup k funkcím svého účtu Merkandi až do konce aktuálního období předplatného. Po skončení období předplatného již nebudete mít přístup k účtu.

4. Blokované nebo deaktivované účty

Upozorňujeme, že pokud byl uživatelský účet zablokován nebo deaktivován z důvodu porušení našich podmínek použití nebo zásad, nemá nárok na vrácení peněz.

5. Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy, obavy nebo pomoc týkající se vrácení peněz, zrušení nebo záležitostí předplatného, ​​kontaktujte náš tým zákaznických služeb. Chcete-li nás kontaktovat, navštivte sekci kontakt na našich webových stránkách.

6. Změny zásad

Společnost Merkandi si vyhrazuje právo tyto zásady pro vrácení peněz kdykoli upravit, doplnit nebo aktualizovat. Změny zásad vstoupí v platnost zveřejněním na našich oficiálních stránkách.

Zakoupením našich služeb nebo přihlášením k odběru našich služeb berete na vědomí a souhlasíte s dodržováním podmínek uvedených v těchto zásadách pro vrácení peněz.

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.