Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 75 tisíc spokojených uživatel

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Historie Merkandi

2022

 • Oddělení operací

  Vzhledem k rostoucím potřebám našich uživatelů se Kancelář zákaznických služeb transformovala na Provozní oddělení.

  Vytváříme tým nejlepších odborníků s širokými kompetencemi, abychom zajistili co nejlepší kvalitu služeb zákazníkům a jejich spokojenost. To vše proto, aby naši zaměstnanci měli větší kompetence a mohli ještě více uspokojit rostoucí počet zákazníků.

  Leden 2022

2021

 • Zavádíme průzkum spokojenosti zákazníků

  Spustili jsme pravidelný průzkum spokojenosti zákazníků Net Promoter Score (NPS), abychom ještě přesněji definovali kvalitu našich služeb a směry vývoje/změn.

  Prosinec 2021

 • Začínáme prodávat "Balíčky pro firmy"

  Spuštěna plná nabídka „Podnikatelských balíčků“, která se od počátku setkala s velkým zájmem.

  Vzhledem k tomu, že každý má rád akce a listopad je příznivý, provedli jsme kampaň LongBlackWeekend, která našim klientům umožnila ušetřit 30% na registracích a obnoveních.Akci LongBlackWeekend jsme provedli s neuvěřitelným úspěchem.

  Kampaň LongBlackWeekend jsme provedli s velkým úspěchem.

  Listopad 2021

 • Brzy představíme "Business Packages"

  Po měsících příprav jsme již blízko k tomu, abychom našim klientům představili „Business Packages“, tedy soubory odborných služeb podporujících velkoobchod.

  Za tímto účelem jsme připravili předprodej služby s atraktivní akční slevou.

  říjen 2021

 • Vše o všem nebo každý zvlášť?

  Připravujeme implementaci personalizovaného zážitku na web, tedy nasloucháme potřebám jednotlivého uživatele a připravujeme prezentaci pouze obsahu, který ho zajímá.

  Srpen 2021

 • Vylepšený systém importu CSV a XML

  Víme, že čas jsou peníze, proto jsme provedli změny v importním systému CSV a XML. Nyní je to pro uživatele ještě jednodušší a intuitivnější, což rozhodně zlepší kvalitu používání webu.

  červenec 2021

 • Nové rozložení, nové zážitky v mobilní verzi

  Na základě doporučení uživatelů a specialistů na User Experience jsme zprovoznili nové webové stránky webu Merkandi. Nové rozložení stránky ve verzi pro stolní počítače a zcela nové možnosti v mobilní verzi jsou jen některé z výhod pro naše uživatele.

  Květen 2021

 • Noví manažeři - Zákaznické centrum a Prodej

  Rychlá zahraniční expanze a značný zájem nás donutily rozšířit Oddělení služeb zákazníkům a vytvořit nové Obchodní oddělení. Stalo se přirozeným procesem najímat manažery pro řízení těchto oddělení.

  Duben 2021

 • Ebook – Praktický průvodce pro každého velkoobchodníka

  S tím, jak je nákup a prodej komodity stále dostupnější, jsou cena, kvalita a marže výhodou oproti konkurenci. Připravili jsme knihu, díky které se dozvíte, jak nakupovat to nejlepší a nejkvalitnější zboží za nejnižší cenu.

  Březen 2021

 • Merkandi se vydává dobýt dalších 7 zemí

  Je to oficiální! Překonali jsme další hranice velkoobchodu a otevíráme nové příležitosti pro vaše podnikání. Vstupujeme do 7 nových zemí se 7 novými jazyky, čímž zvyšujeme počet potenciálních zákazníků a velkoobchodů.

  Leden 2021

2020

 • Oznámení o promování nabídek

  Věděli jste, že Merkandi propaguje vybrané nabídky na webu? Od dnešního dne, pokud jste mezi lidmi, jejichž nabídku jsme propagovali, obdržíte o tom oznámení.

  Máte zboží? Máme kupujícího!

  Jakmile nějaký kupujících přidá nabídku koupě zboží, které je ve vaší nabídce, upozorníme vás e-mailem! Spouštíme nový newsletter zaměřený na zvýšení prodeje pro velkoobchodníky a zvednutí počtu nabídek pro kupující.

  Listopad 2020

 • Možnost sdílet údaje s prodejci

  Pokud dáte souhlas, vaše kontaktní údaje budou viditelné pro velkoobchodníky, s nimiž korespondujete. Tímto způsobem velkoobchodníkům usnadníte kontakt s vámi.

  Úspěšná transakce? Požádejte o komentář!

  Pouze jedno kliknutí vás dělí od pozitivního komentáře po úspěšné transakce, zbytek uděláme za vás!

  říjen 2020

 • Už nikdy nezmeškáte příležitost!

  Od dnešního dne můžete sledovat své oblíbené kategorie, vyhledávání atd. Bez ohledu na to, zda hledáte produkt, který je momentálně nedostupný, nebo čekáte na nejlepší cenu - nikdy nezmeškáte příležitost.

  Platíte pouze na ověřená čísla bankovních účtu!

  Prodejci mají možnost ověřit si své bankovní účty. Díky této operaci zvyšujeme bezpečnost transakcí pro kupující. Merkandi říká zločincům ne!

  Září 2020

 • Nová vizuální identifikace a registrovaná ochranná známka

  Provedli jsme dvě důležité změny na Merkandi. Jednou z nich je oficiální registrace ochranné známky „Merkandi“ pro celou Evropu. Proto jsme se také rozhodli obnovit naší vzhled. Představujeme modernější a jednodušší logo v souladu se současnými trendy.

  Revoluce v modulu zpráv!

  Zavedli jsme nový vzhled konverzací a zpráv. Od dnešního dne modul vypadá podobně jako konverzace na známých sociálních sítích. Kromě toho jsme také zahrnuli podrobné údaje účastníka a seznam jeho výrobků, o nichž konverzace probíhá, spolu s náhledem nabídek.

  Prohlédněte si nejdůležitější podrobnosti nabídky aniž byste museli nabídku otevřít!

  V seznamu nabídek, když najdete kurzorem na fotografii nabídky, která vás zaujala, zobrazí se přehled obsahující většinu potřebných informací pro rychle posouzení nabídky.

  Srpen 2020

 • Rychle vyhledejte nabídku, která vyžaduje vaši zvláštní pozornost

  Nabídka, která nesplňuje podmínky zveřejňování nabídek, bude označena průhledným praporkem v jazykové verzi, ve které byla zveřejněna.

  Opět zvyšujeme zabezpečení vašeho účtu

  Dbáme na to, aby vaše kontaktní údaje nebyly neoprávněně změněny.

  Chcete přídat první nabídku? Můžete se spolehnout na naši pomoc!

  Protože se staráme o naše prodejce a dbáme na nejvyšší kvalitu zveřejněných nabídek, rádi vám poskytneme potřebné tipy, pokud se vaše nabídka odchyluje od našich standardů.

  červenec 2020

 • Upravit automatické překlady!

  Vaši nabídku jsme přeložili automaticky, chtěli byste ji vylepšit? Nyní je to možné. Obsah automatických překladů je vám k dispozici, stejně tak jako obsah, který umístíte do svých nabídek.

  Snadné a rychlé zveřejnění podobných nabídek

  Prodáváte hodně výrobků, které jsou si podobné? Od této chvíle nemusíte pokaždé vyplňovat stejný popis, nyní můžete použít kopii z ostatních nabídek.

  červen 2020

 • Nová organizace doručené pošty

  Přijímáte nebo odesíláte mnoho zpráv a máte problém je kategorizovat? Od této chvíle můžete přesouvat zprávy do několika tematických složek.

  Bonus za aktivitu pro nové prodejce

  Zveřejněte prvních 10 nabídek a získejte balíček bodů, které můžete použít k propagaci svých nabídek!

  Květen 2020

 • Ukázka nových nabídek v oblíbených

  Přepracovali jsme váš seznam oblíbených nabídek, abyste je mohli rychle najit. To je další velmi očekávaná a nezbytná změna, díky které je používání Merkandi ještě pohodlnější a intuitivnější.

  Poslední zobrazené nabídky

  Prohlíželi jste si Merkandi a našli jste zajímavou nabídku, ale... která z nich to byla? Nový panel umožňuje uložit seznam naposledy zobrazených nabídek, takže vám nikdy už neuniknou ty nejzajímavější.

  Duben 2020

 • Nabídky koupě pro neregistrované

  Od dnešního dne můžete přidat nabídku koupě bez registrace! Tato nová funkce ovlivní počet nákupních nabídek, a tak bude více prodejních příležitostí pro velkoobchodníky na Merkandi. Zveme vás k zveřejnění vašich nákupních nabídek!

  Oznámení o změně e-mailové adresy a způsobu přihlášení

  Zabezpečení na Merkandi je jednou z našich hlavních priorit, takže od dnešního dne, pokud změníte způsob přihlášení (deaktivujete a povolíte dvoufaktorové přihlášení) a změníte svou e-mailovou adresu, každý uživatel od nás obdrží oznámení. Nikdo nebude bez vašeho vědomí provádět změny ve vašem účtu!

  Březen 2020

 • Oznámení o nových velkoobchodech

  Každý den ověřujeme nové velkoobchody, které nabízejí zajímavé produkty k prodeji. Od dnešního dne si můžete takové oznámení aktivovat a držet krok s novými prodejci na Merkandi.

  Plníme přání našich uživatelů!

  Poskytujeme možnost aktualizace nabídek jednou za 14 dní a nastavení nabídek jako „stálá nabídka“. Díky tomu budou vaše nabídky automaticky obnovovány. Obnovená nabídka je na vrcholu seznamu nabídek, díky čemuž opět získá popularitu!

  únor 2020

 • Propagační balíčky - více výhod za nižší cenu.

  Kvůli četným otázkám o takovou funkčnost - jsme ji pro Vás připravili! Od dnešního dne můžete propagovat své nabídky na mnoha místech za nižší cenu. Podívejte se už dnes ve svém uživatelském panelu!

  Leden 2020

2019

 • Zvyšujeme zabezpečení Vašeho účtu.

  Implementujeme dvoufázové přihlašování, které výrazně zvýší zabezpečení Vašeho účtu na Merkandi. Vzhledem k tomu, že u uživatelských účtů dvoufázové přihlášení je ve výchozím nastavení, Merkandi patří mezí prekurzory zabezpečení na velkoobchodním trhu.

  Prosinec 2019

 • Překlad všech nabídek - nabídky v každé jazykové verzi

  Od dnešního dne najdete prakticky všechny nabídky ve všech jazycích. Přeložili jsme je, aby naši uživatelé odstranit jazykové bariéry a umožnit všem přístup k ještě většímu katalogu nabídek za nejatraktivnější ceny!

  Sekce s nejlepšími nabídkami a velkoobchodníky

  Přemýšleli jste někdy, které nabídky a velkoobchodníci jsou nejoblíbenější? Právě jsme vytvořili sekci, kde budete moci sledovat takové hodnocení. Tyto informace můžete použít k přizpůsobení sortimentu potřebám Vašich zákazníků a dozvědět se více o trendech na trhu.

  Informace o moderované nabídce

  Víte, že náš tým každý den moderuje Vaše nabídky za účelem zvýšit jejich atraktivitu, dosah a pozici ve výsledcích vyhledávání? Od dnešního dne uvidíte na svém uživatelském panelu, které z vašich nabídek byly moderovány a které stále čekají na úpravy.

  Oznámení ukončení promování nabídek

  Odteď nově, poté co vyprší platnost zvýraznění Vaší nabídky, obdržíte oznámení s informacemi o účincích promování a možnosti prodloužení.

  Listopad 2019

 • Nové možnosti oznámení a jejich nastavení

  Příliš mnoho oznámení? Nebo byste chtěli změnit kanál oznámení? Od dnešního dne si můžete vybrat mezi oznámeními Push Notifications/E-mail a určit, která oznámení chcete dostávat.

  Přidáváme další měny!

  Na základě četných požadavků zavádíme další měny, ve kterých můžete platit za služby Merkandi: DKK, NOK, RON a SEK. Více měn znamená více možností.

  říjen 2019

 • Merkandi na mezinárodním veletrhu IAW v Kolíně nad Rýnem!

  Během IAW, jednoho z nejdůležitějších velkoobchodních veletrhů v Evropě, navštívil náš stánek spousta našich současných uživatelů i mnoho podnikatelů z celé Evropy. Bylo tam hodně zkušeností, získali jsme nové zkušenosti a slyšeli mnoho vřelých slov od zákazníků.

  Nyní je k dispozici nový způsob platby!

  Splňujeme Vaše potřeby. Od dnešního dne můžete za naše služby platit v UAH, RUBu a to formou místní platby. Спасибо!

  Připravujeme se na velké akce

  Na Merkandi dorazily slevové kódy. Od dnešního dne pro vás vytvoříme akci, díky kterým budete moci ušetřit nákupem služeb Merkandi

  Září 2019

 • Rozhodněte se, komu pošlete zprávu

  Můžete se rozhodnout, koho chcete oslovit s poptávkou ke konkretní položce s úschovny.

  Dodatečný informační kanál

  Možnost odesílat oznámení prostřednictvím Facebook Messenger.

  Srpen 2019

 • Nejlepší nabídky výš na seznamu!

  Zavedli jsme inovativní algoritmus, který zvyšuje pozici nejlepších nabídek. Zohledňuje se následující: popularita nabídek, počet dotazů, kvalita nabídky, skóre prodávajícího. Od nynějška bude hledání těch nejlepších nabídek ještě snazší!

  červenec 2019

 • Plaťte za služby Merkandi ve své měně

  Zavedli jsme možnost volby měny u plateb za služby na Merkandi. Od dnešního dne si vyberete, v jaké měně chcete platit.

  Převody měn v každé nabídce

  Nevíte, jaky je kurz libry a dolaru? Nebo se nechcete zdržovat počítáním? Pro vaše pohodlí jsme zavedli převody měn v nabídkách, abyste nemuseli počítat a přemýšleli, zda je nabídka pro Vás cenově výhodná!

  Spustili jsme belgickou verzi.

  Belgio, jdeme! Otevíráme belgickou verzi na merkandi.be s výchozím holandským jazykem. Nová země, nové možnosti!

  červen 2018

 • Nabídky koupě

  Spustili jsme novou sekci, ve které můžete zadávat poptávky po zboží, které hledáte. Jsme si jistí, že v okamžiku tyto poptávky zaujmou velkoobchody již nabízí Vámi hledané zboží za nejlepší cenu.

  Minimální hodnota objednávky, nyní cenová

  Doposud byla minimální objednávka vždy stanovena v kvantitativní podobě. Od dnešního dne můžete také určit částku. Je to poklona velkoobchodníkům a rozmanitost způsobů podnikání.

  Dobýváme další kontinent.

  Merkandi je především mezinárodní platforma. Dnes spouštíme australskou verzi a otevíráme tak nové možnosti pro uživatele. Obchod bez hranic je na dosah.

  Květen 2019

 • Našli jsme cestu do Indie.

  Nezastavujeme se. Nová jazyková verze pro rostoucí skupinu kupujících a velkoobchodníků z Indie je již dostupná.

  Vítejte na Zeleném ostrově.

  Nezastavujeme se. Nová jazyková verze pro rostoucí skupinu kupujících a velkoobchodníků z Irskaje již dostupná.

  Bună dimineața! Spouštíme rumunskou verzí.

  Nezastavujeme se. Nová jazyková verze pro rostoucí skupinu kupujících a velkoobchodníků z Rumunska je již dostupná.

  Vyhrazení místa pouze pro stockové nabídky.

  Merkandi je lídrem na trhu zboží z likvidací přebytečných zásob, ukončených sérii, atd. Abychom Vám ještě víc usnadnili přístup k těmto nabídkám, zatřídili jsme je do speciální sekce. Přesvědčte se!

  Čas jsou peníze.

  Zrychlujeme naše webové stránku, abyste mohli rychleji najít nejlepší zboží. Doba načítání stránky se výrazně zlepšila.

  Březen 2019

 • Bankovní převod

  Můžete provést platbu za naše služby klasickým převodem na bankovním účet dostupný ve Vaší zemí.

  Nová služba - vyhledávání zboží

  Hledání zboží není snadné a cena, druh zboží, kvalita a další vlastnosti jsou zásadní pro ziskovost. Nemůžete najít zajímavé nabídky? Od dnešního dne je můžeme najít za Vás!

  Oznámení o nových výrobcích

  Zmeškali jste zajímavou nabídku? Chcete se to tomu příště vyhnout? Od teď můžete sledovat vybrané kategorie, vyhledávání a profily velkoobchodů, a dáme Vám vědět jakmile se požadované objeví.

  únor 2019

 • Informace o nových nepřečtených zprávách

  Už si nenecháte ujít zprávy od zájemců! Vylepšili jsme způsob informování o nepřečtených zprávách.

  Systém interních zpráv

  Ztratili jste hlavní děj v konverzaci s obchodním partnerem v mailové komunikaci? Už nikdy víc! Do každého mailu přiložíme celou korespondencí setříděnou chronologický.

  Úpravy v zóně speciálních nabídek

  Úplně jsem oddělili prohlížení speciálních nabídek od běžných nabídek prodeje na Merkandi. Nyní budete mít jistotu, že nabídka, kterou právě máte před sebou je určena pro omezený okruh odběratelů.

  Úpravy prezentací fotek výrobku

  Nyní Vaše fotky budou perfektně kádrovaný, nezavilé na jejích skutečnem rozměru.

  Leden 2019

2018

 • Vyhledávání

  Vylepšili jsme účinnost a rychlost vyhledávání na naších stránkách. Od teď mnohem snadněji najdete zboží, které sháníte.

  Prověření zboží

  Můžete si u nás objednat prohlídku zboží prováděnou přímo ve skladu velkoobchodníka. Náš specialista zkontroluje pro Vás zboží a pošle Vám report. Tímto zvýšíte bezpečnost nákupu.

  Zvyšujeme čitelnost zvýrazněných nabídek

  Zvýrazněné nabídky získávají nový vzhled, díky čemu vyniknou na pozadí ostatních nabídek, čímž zvyšujete prodejní potenciál.

  Dolaďujeme vzhled mobilní verzi naších stránek

  Aby poskytnout našim uživatelům ještě pohodlnější využití Merkandi jsme provedli řadu vylepšení mobilní verze platformy. Díky tomu je využiti webových stránek z mobilních zařízení ještě snadnější a pohodlnější.

  Listopad 2018

 • Spouštíme zónu speciálních nabídek

  Spouštíme novou unikátní sekci speciálních nabídek, kde každý kupující bude mít šanci najít nejlepší nabídky v síti včetně nabídek veřejně nedostupných.

  říjen 2018

 • Goedemorgen! Spouštíme nizozemskou verzí.

  Nezastavujeme se. Nová jazyková verze pro rostoucí skupinu kupujících a velkoobchodníků z Nizozemska je již dostupná.

  červenec 2018

 • Ještě rychlejší, ještě lepší Merkandi

  Plný rok věnovaný na optimalizací platformy. Všechno funguje rychleji, správněji a bezpečněji.

  Květen 2018

2016

 • Máme nový oddíl!

  Jsme hrdí na náš vývoj a otevíráme oddíl v Polsku. Noví lidé - nové možností!

  Březen 2016

 • Dvě nové jazykové verze jsou zde

  Verze česká a turecká to nejnovější verze naší platformy, která si denně získává větší popularitu.

  červenec 2016

2015

 • Merkandi má ještě lepší prezencí!

  Přehlednější vzhled, snadnější ovládání, víc čitelné rozhárání a mnoho novinek.

  Srpen 2015

 • Spouštíme nové verze pro dva státy

  Vytvořili jsme pro občany Rakouska a Švýcarska oddělené verze Merkandi bazírující na němčině.

  červenec 2015

2014

 • Buona giornata! Italská jazyková verze Merkandi je již dostupná!

  Srpen 2014

 • Vědci dokázali, že obchodují dokonce i... opice.

  Rok 2014

2013

 • Debutuje řecká jazyková verze a naše výsledky stálé stoupají!

  Listopad 2013

 • Neustálé se vyvíjíme – vzniká španělská jazyková verze!

  červen 2013

 • Jen v Číně už 242 miliony lidí nakupuje prostřednictvím internetu!

  Duben 2013

 • Podle nezávislých reportů obchodování v internetu činí kolem 30% z celkového obchodu na celém světě.

  Rok 2013

2011

 • Merkandi má čím dal více zákazníků mimo Evropu!

  2011

 • Spuštění francouzské verzí platformy na adrese retourware24.fr (merkandi.fr).

  Leden 2011

2010

 • Poprvé v historii jsme zaznamenali 1.000.000 návštěv platformy v jednom měsíci!

  Listopad 2010

 • Změna grafiky stránek a zavedení nových funkcí.

  říjen 2010

2009

 • Spuštění anglické verzi.

  Nová jazyková verze na adrese retourware24.com (merkandi.com i merkandi.co.uk). Mezinárodní expanze pokračuje.

  říjen 2009

 • Spuštění německé verzi.

  Nová jazyková verze na adrese retourware24.de (merkandi.de). Expanze na německojazyčný trh.

  Květen 2009

2008

 • Spuštění platformy Retourware24.pl (dnešní Merkandi.pl) v Polsku. Vyznačujeme se verifikaci uživatel a paletového zboží.

  21 listopad 2008

Dříve

 • Na internetu se čím dal častěji objevují podvodnicí. Rafinovanější podvodnicí si vybírají portály prověřující své uživatele.

  1995 - 2010

 • Počítače se stávají základním nástrojem pro mezinárodní obchod.

  1970-1980

 • Michael Aldrich přichází s nápadem na online shopping.

  1979

 • Světového obchodů se začínající účastnit asijské a africké státy, což se stává jedním s důvodu kolonizací a civilizačního vývoje.

  1290-1900

 • Vzniká Hedvábná stezka, obchod spojuje východ se západem.

  Antika

 • Vznikají první obchodní kolonie. Obchod se stává jedním z hlavních zaměstnaní světa.

  XIX století př. n. l.

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.

Přihlášením k odběru novinek newsletter souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.