WINTER SALE
-25%
Pro každou REGISTRACI a OBNOVU
akce nelze kombinovat
28 Počet zbývajících slev

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 75 tisíc spokojených uživatel

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Historie Merkandi

 • 2022

  Listopadu, 2022
  Merkandi je k dispozici v 6 nových zemích!

  Na základě potřeb uživatelů a návštěvníků spouštíme Merkandi v šesti nových jazycích: dánštině, chorvatštině, norštině, estonštině, finštině a slovinštině. Nové země znamenají nové obchodní příležitosti pro kupující i prodávající.

 • října, 2022
  Mobilní verze se používá ještě snadněji

  Zavedli jsme řadu vylepšení UX a uživatelského rozhraní, aby bylo používání Merkandi na mobilních telefonech ještě jednodušší, rychlejší a příjemnější. Kromě toho budeme v nadcházejících měsících pracovat na uživatelském panelu, což bude mít přímý dopad na pozitivní odmítnutí stávajících zákazníků.

 • Září, 2022
  Mercandi opět zrychluje

  Provedli jsme řadu vylepšení, aby se platforma zrychlila. Od optimalizace obrázků až po opravy, díky kterým se vybrané stránky načítají až o 60% s rychleji. Procházení nových nabídek nebylo nikdy tak rychlé.

 • Srpna, 2022
  Umělá inteligence v akci

  Vstupujeme do nové éry. Provedli jsme vylepšení nabídkových titulů pomocí umělé inteligence. AI se postará o lépe padnoucí a atraktivnější tituly pro zákazníky

 • Srpna, 2022
  Nejlepší nabídky výše na seznamu

  Zavedli jsme systém vyššího umístění nejoblíbenějších nabídek. Od nynějška budou nejlepší nabídky uvedeny ještě výše, abyste se k nim dostali ještě rychleji!

 • července, 2022
  Vytváříme návody, abychom vám používání Merkandi ještě více usnadnili

  Vytvořili jsme prvního průvodce přidáváním nabídek do platformy. Je graficky i textově zpracovaná a obsahuje tipy, jak vypsat nabídky, které se prodávají. Toto je začátek série materiálů, které vám ještě více usnadní používání naší platformy.

 • června, 2022
  Nový, lepší vyhledávač je tu!

  Zavedli jsme nový vyhledávač, který má řadu výhod. Je mnohem rychlejší, vrací více výsledků vyhledávání na míru, je odolný vůči pravopisným chybám a dokáže rozpoznat varianty slov. S novým vyhledávačem je nyní ještě snazší najít produkty, které vás zajímají!

 • Května, 2022
  Hledáme investory

  Platforma Merkandi roste na síle, získává nové uživatele, prodejce a kupující, a naše ambice rostou s jejich potřebami. Proto hledáme investory, kteří nám pomohou urychlit naši vizi – velkoobchod, který je jednoduchý, dostupný, intuitivní, bezpečný a mezinárodní. Chcete být součástí této revoluce?
  Napište nám

 • Května, 2022
  Vyrážíme dobývat další trhy

  Věříme, že velkoobchod nemá žádné limity. V našem poslání spojovat dodavatele z celého světa se snažíme zjednodušit mezinárodní obchod a vydat se dobývat nové trhy. Spustili jsme pilotní program určený arabským zemím, ve kterém představujeme platformu novým prodejcům a kupujícím. Výsledkem těchto aktivit je být pro vás ještě širší trh a více obchodních partnerů!

 • Dubna, 2022
  Nový kontaktní kanál pro všechny návštěvníky - Live Chat

  Až dosud byl chat na webu k dispozici pouze registrovaným uživatelům a ve vybraných sekcích na platformě. Vzhledem k tomu, že chápeme, jak spletitý může být velkoobchod a kolik otázek může vyvstat, spouštíme chat pro všechny návštěvníky.

 • Dubna, 2022
  Testujeme nový typ účtu - Premium PLUS

  Abychom vyhověli potřebám uživatelů, testovali jsme v rámci propagace, aktivovali jsme nový typ účtu, který má kromě řady výhod účtu PREMIUM tři doplňkové služby: Ověření dodavatele, Vyhledávání zboží a Certifikát důvěryhodnosti. Jedná se o další krok na cestě k co nejlepšímu přizpůsobení našich služeb potřebám zákazníků.

 • Dubna, 2022
  Nový bezplatný účet Freemium pro prodejce

  Vytvořili jsme nový typ účtu pro prodejce - FREEMIUM. Od této chvíle mají noví nerozhodnutí prodejci možnost nezávazně poznat potenciál Merkandi.

 • Března, 2022
  Nové platební metody pro služby Merkandi

  Spustili jsme dvě další platební metody, na které se naši uživatelé ptali - Apple Pay a Google Pay. Tyto nové, okamžité a snadné formuláře urychlí proces platby.

 • února, 2022
  Zlepšujeme komunikaci

  Stanovili jsme si cíl nejlepší možné komunikace s naším uživatelem.

  Tento proces začíná registrací a zde jsme implementovali řadu vzdělávacích zpráv o Merkandi a službách, které nabízíme. Je to malý krok ke zlepšení naší platformy a velký krok ke zjednodušení sdělení, intuitivní a transparentní platformy.

 • Ledna, 2022
  Oddělení operací

  Vzhledem k rostoucím potřebám našich uživatelů se Kancelář zákaznických služeb transformovala na Provozní oddělení.

  Vytváříme tým nejlepších odborníků s širokými kompetencemi, abychom zajistili co nejlepší kvalitu služeb zákazníkům a jejich spokojenost. To vše proto, aby naši zaměstnanci měli větší kompetence a mohli ještě více uspokojit rostoucí počet zákazníků.

 • 2021

  Prosince, 2021
  Zavádíme průzkum spokojenosti zákazníků

  Spustili jsme pravidelný průzkum spokojenosti zákazníků Net Promoter Score (NPS), abychom ještě přesněji definovali kvalitu našich služeb a směry vývoje/změn.

 • Listopadu, 2021
  Začínáme prodávat "Balíčky pro firmy"

  Spuštěna plná nabídka „Podnikatelských balíčků“, která se od počátku setkala s velkým zájmem.

  Vzhledem k tomu, že každý má rád akce a listopad je příznivý, provedli jsme kampaň LongBlackWeekend, která našim klientům umožnila ušetřit 30% na registracích a obnoveních.Akci LongBlackWeekend jsme provedli s neuvěřitelným úspěchem.

  Kampaň LongBlackWeekend jsme provedli s velkým úspěchem.

 • října, 2021
  Brzy představíme "Business Packages"

  Po měsících příprav jsme již blízko k tomu, abychom našim klientům představili „Business Packages“, tedy soubory odborných služeb podporujících velkoobchod.

  Za tímto účelem jsme připravili předprodej služby s atraktivní akční slevou.

 • Srpna, 2021
  Vše o všem nebo každý zvlášť?

  Připravujeme implementaci personalizovaného zážitku na web, tedy nasloucháme potřebám jednotlivého uživatele a připravujeme prezentaci pouze obsahu, který ho zajímá.

 • července, 2021
  Vylepšený systém importu CSV a XML

  Víme, že čas jsou peníze, proto jsme provedli změny v importním systému CSV a XML. Nyní je to pro uživatele ještě jednodušší a intuitivnější, což rozhodně zlepší kvalitu používání webu.

 • Května, 2021
  Nové rozložení, nové zážitky v mobilní verzi

  Na základě doporučení uživatelů a specialistů na User Experience jsme zprovoznili nové webové stránky webu Merkandi. Nové rozložení stránky ve verzi pro stolní počítače a zcela nové možnosti v mobilní verzi jsou jen některé z výhod pro naše uživatele.

 • Dubna, 2021
  Noví manažeři - Zákaznické centrum a Prodej

  Rychlá zahraniční expanze a značný zájem nás donutily rozšířit Oddělení služeb zákazníkům a vytvořit nové Obchodní oddělení. Stalo se přirozeným procesem najímat manažery pro řízení těchto oddělení.

 • Března, 2021
  Ebook – Praktický průvodce pro každého velkoobchodníka

  S tím, jak je nákup a prodej komodity stále dostupnější, jsou cena, kvalita a marže výhodou oproti konkurenci. Připravili jsme knihu, díky které se dozvíte, jak nakupovat to nejlepší a nejkvalitnější zboží za nejnižší cenu.

 • Ledna, 2021
  Merkandi se vydává dobýt dalších 7 zemí

  Je to oficiální! Překonali jsme další hranice velkoobchodu a otevíráme nové příležitosti pro vaše podnikání. Vstupujeme do 7 nových zemí se 7 novými jazyky, čímž zvyšujeme počet potenciálních zákazníků a velkoobchodů.

 • 2020

  Listopadu, 2020
  Oznámení o promování nabídek

  Věděli jste, že Merkandi propaguje vybrané nabídky na webových stránkách? Pokud patříte mezi lidi, jejichž nabídku jsme povýšili, obdržíte o tom ode dneška oznámení.

 • Listopadu, 2020
  Máte zboží? Máme kupujícího!

  Jakmile nějaký kupujících přidá nabídku koupě zboží, které je ve vaší nabídce, upozorníme vás e-mailem! Spouštíme nový newsletter zaměřený na zvýšení prodeje pro velkoobchodníky a zvednutí počtu nabídek pro kupující.

 • října, 2020
  Možnost sdílet údaje s prodejci

  Pokud dáte souhlas, vaše kontaktní údaje budou viditelné pro velkoobchodníky, s nimiž korespondujete. Tímto způsobem velkoobchodníkům usnadníte kontakt s vámi.

 • října, 2020
  Úspěšná transakce? Požádejte o komentář!

  Pouze jedno kliknutí vás dělí od pozitivního komentáře po úspěšné transakce, zbytek uděláme za vás!

 • Září, 2020
  Už nikdy nezmeškáte příležitost!

  Od dnešního dne můžete sledovat své oblíbené kategorie, vyhledávání atd. Bez ohledu na to, zda hledáte produkt, který je momentálně nedostupný, nebo čekáte na nejlepší cenu - nikdy nezmeškáte příležitost.

 • Září, 2020
  Platíte pouze na ověřená čísla bankovních účtu!

  Prodejci mají možnost ověřit si své bankovní účty. Díky této operaci zvyšujeme bezpečnost transakcí pro kupující. Merkandi říká zločincům ne!

 • Srpna, 2020
  Nová vizuální identifikace a registrovaná ochranná známka

  Provedli jsme dvě důležité změny na Merkandi. Jednou z nich je oficiální registrace ochranné známky „Merkandi“ pro celou Evropu. Proto jsme se také rozhodli obnovit naší vzhled. Představujeme modernější a jednodušší logo v souladu se současnými trendy.

 • Srpna, 2020
  Revoluce v modulu zpráv!

  Zavedli jsme nový vzhled konverzací a zpráv. Od dnešního dne modul vypadá podobně jako konverzace na známých sociálních sítích. Kromě toho jsme také zahrnuli podrobné údaje účastníka a seznam jeho výrobků, o nichž konverzace probíhá, spolu s náhledem nabídek.

 • Srpna, 2020
  Prohlédněte si nejdůležitější podrobnosti nabídky aniž byste museli nabídku otevřít!

  V seznamu nabídek, když najdete kurzorem na fotografii nabídky, která vás zaujala, zobrazí se přehled obsahující většinu potřebných informací pro rychle posouzení nabídky.

 • července, 2020
  Rychle vyhledejte nabídku, která vyžaduje vaši zvláštní pozornost

  Nabídka, která nesplňuje podmínky zveřejňování nabídek, bude označena průhledným praporkem v jazykové verzi, ve které byla zveřejněna.

 • července, 2020
  Opět zvyšujeme zabezpečení vašeho účtu

  Dbáme na to, aby vaše kontaktní údaje nebyly neoprávněně změněny.

 • července, 2020
  Chcete přídat první nabídku? Můžete se spolehnout na naši pomoc!

  Protože se staráme o naše prodejce a dbáme na nejvyšší kvalitu zveřejněných nabídek, rádi vám poskytneme potřebné tipy, pokud se vaše nabídka odchyluje od našich standardů.

 • června, 2020
  Upravit automatické překlady!

  Vaši nabídku jsme přeložili automaticky, chtěli byste ji vylepšit? Nyní je to možné. Obsah automatických překladů je vám k dispozici, stejně tak jako obsah, který umístíte do svých nabídek.

 • června, 2020
  Snadné a rychlé zveřejnění podobných nabídek

  Prodáváte hodně výrobků, které jsou si podobné? Od této chvíle nemusíte pokaždé vyplňovat stejný popis, nyní můžete použít kopii z ostatních nabídek.

 • Května, 2020
  Nová organizace doručené pošty

  Přijímáte nebo odesíláte mnoho zpráv a máte problém je kategorizovat? Od této chvíle můžete přesouvat zprávy do několika tematických složek.

 • Května, 2020
  Bonus za aktivitu pro nové prodejce

  Zveřejněte prvních 10 nabídek a získejte balíček bodů, které můžete použít k propagaci svých nabídek!

 • Dubna, 2020
  Ukázka nových nabídek v oblíbených

  Přepracovali jsme váš seznam oblíbených nabídek, abyste je mohli rychle najit. To je další velmi očekávaná a nezbytná změna, díky které je používání Merkandi ještě pohodlnější a intuitivnější.

 • Dubna, 2020
  Poslední zobrazené nabídky

  Prohlíželi jste si Merkandi a našli jste zajímavou nabídku, ale... která z nich to byla? Nový panel umožňuje uložit seznam naposledy zobrazených nabídek, takže vám nikdy už neuniknou ty nejzajímavější.

 • Března, 2020
  Nabídky koupě pro neregistrované

  Od dnešního dne můžete přidat nabídku koupě bez registrace! Tato nová funkce ovlivní počet nákupních nabídek, a tak bude více prodejních příležitostí pro velkoobchodníky na Merkandi. Zveme vás k zveřejnění vašich nákupních nabídek!

 • Března, 2020
  Oznámení o změně e-mailové adresy a způsobu přihlášení

  Zabezpečení na Merkandi je jednou z našich hlavních priorit, takže od dnešního dne, pokud změníte způsob přihlášení (deaktivujete a povolíte dvoufaktorové přihlášení) a změníte svou e-mailovou adresu, každý uživatel od nás obdrží oznámení. Nikdo nebude bez vašeho vědomí provádět změny ve vašem účtu!

 • února, 2020
  Oznámení o nových velkoobchodech

  Každý den ověřujeme nové velkoobchody, které nabízejí zajímavé produkty k prodeji. Od dnešního dne si můžete takové oznámení aktivovat a držet krok s novými prodejci na Merkandi.

 • února, 2020
  Plníme přání našich uživatelů!

  Poskytujeme možnost aktualizace nabídek jednou za 14 dní a nastavení nabídek jako „stálá nabídka“. Díky tomu budou vaše nabídky automaticky obnovovány. Obnovená nabídka je na vrcholu seznamu nabídek, díky čemuž opět získá popularitu!

 • Ledna, 2020
  Propagační balíčky - více výhod za nižší cenu.

  Kvůli četným otázkám o takovou funkčnost - jsme ji pro Vás připravili! Od dnešního dne můžete propagovat své nabídky na mnoha místech za nižší cenu. Podívejte se už dnes ve svém uživatelském panelu!

 • 2019

  Prosince, 2019
  Zvyšujeme zabezpečení Vašeho účtu.

  Implementujeme dvoufázové přihlašování, které výrazně zvýší zabezpečení Vašeho účtu na Merkandi. Vzhledem k tomu, že u uživatelských účtů dvoufázové přihlášení je ve výchozím nastavení, Merkandi patří mezí prekurzory zabezpečení na velkoobchodním trhu.

 • Listopadu, 2019
  Překlad všech nabídek - nabídky v každé jazykové verzi

  Od dnešního dne najdete prakticky všechny nabídky ve všech jazycích. Přeložili jsme je, aby naši uživatelé odstranit jazykové bariéry a umožnit všem přístup k ještě většímu katalogu nabídek za nejatraktivnější ceny!

 • Listopadu, 2019
  Sekce s nejlepšími nabídkami a velkoobchodníky

  Přemýšleli jste někdy, které nabídky a velkoobchodníci jsou nejoblíbenější? Právě jsme vytvořili sekci, kde budete moci sledovat takové hodnocení. Tyto informace můžete použít k přizpůsobení sortimentu potřebám Vašich zákazníků a dozvědět se více o trendech na trhu.

 • Listopadu, 2019
  Informace o moderované nabídce

  Víte, že náš tým každý den moderuje Vaše nabídky za účelem zvýšit jejich atraktivitu, dosah a pozici ve výsledcích vyhledávání? Od dnešního dne uvidíte na svém uživatelském panelu, které z vašich nabídek byly moderovány a které stále čekají na úpravy.

 • Listopadu, 2019
  Oznámení ukončení promování nabídek

  Odteď nově, poté co vyprší platnost zvýraznění Vaší nabídky, obdržíte oznámení s informacemi o účincích promování a možnosti prodloužení.

 • října, 2019
  Nové možnosti oznámení a jejich nastavení

  Příliš mnoho oznámení? Nebo byste chtěli změnit kanál oznámení? Od dnešního dne si můžete vybrat mezi oznámeními Push Notifications/E-mail a určit, která oznámení chcete dostávat.

 • října, 2019
  Přidáváme další měny!

  Na základě četných požadavků zavádíme další měny, ve kterých můžete platit za služby Merkandi: DKK, NOK, RON a SEK. Více měn znamená více možností.

 • Září, 2019
  Merkandi na mezinárodním veletrhu IAW v Kolíně nad Rýnem!

  Během IAW, jednoho z nejdůležitějších velkoobchodních veletrhů v Evropě, navštívil náš stánek spousta našich současných uživatelů i mnoho podnikatelů z celé Evropy. Bylo tam hodně zkušeností, získali jsme nové zkušenosti a slyšeli mnoho vřelých slov od zákazníků.

 • Září, 2019
  Nyní je k dispozici nový způsob platby!

  Splňujeme Vaše potřeby. Od dnešního dne můžete za naše služby platit v UAH, RUBu a to formou místní platby. Спасибо!

 • Září, 2019
  Připravujeme se na velké akce

  Na Merkandi dorazily slevové kódy. Od dnešního dne pro vás vytvoříme akci, díky kterým budete moci ušetřit nákupem služeb Merkandi

 • Srpna, 2019
  Rozhodněte se, komu pošlete zprávu

  Můžete se rozhodnout, koho chcete oslovit s poptávkou ke konkretní položce s úschovny.

 • Srpna, 2019
  Dodatečný informační kanál

  Možnost odesílat oznámení prostřednictvím Facebook Messenger.

 • července, 2019
  Nejlepší nabídky výš na seznamu!

  Zavedli jsme inovativní algoritmus, který zvyšuje pozici nejlepších nabídek. Zohledňuje se následující: popularita nabídek, počet dotazů, kvalita nabídky, skóre prodávajícího. Od nynějška bude hledání těch nejlepších nabídek ještě snazší!

 • června, 2019
  Plaťte za služby Merkandi ve své měně

  Zavedli jsme možnost volby měny u plateb za služby na Merkandi. Od dnešního dne si vyberete, v jaké měně chcete platit.

 • června, 2019
  Převody měn v každé nabídce

  Nevíte, jaky je kurz libry a dolaru? Nebo se nechcete zdržovat počítáním? Pro vaše pohodlí jsme zavedli převody měn v nabídkách, abyste nemuseli počítat a přemýšleli, zda je nabídka pro Vás cenově výhodná!

 • června, 2019
  Spustili jsme belgickou verzi.

  Belgio, jdeme! Otevíráme belgickou verzi na merkandi.be s výchozím holandským jazykem. Nová země, nové možnosti!

 • Května, 2019
  Nabídky koupě

  Spustili jsme novou sekci, ve které můžete zadávat poptávky po zboží, které hledáte. Jsme si jistí, že v okamžiku tyto poptávky zaujmou velkoobchody již nabízí Vámi hledané zboží za nejlepší cenu.

 • Května, 2019
  Minimální hodnota objednávky, nyní cenová

  Doposud byla minimální objednávka vždy stanovena v kvantitativní podobě. Od dnešního dne můžete také určit částku. Je to poklona velkoobchodníkům a rozmanitost způsobů podnikání.

 • Května, 2019
  Dobýváme další kontinent.

  Merkandi je především mezinárodní platforma. Dnes spouštíme australskou verzi a otevíráme tak nové možnosti pro uživatele. Obchod bez hranic je na dosah.

 • Března, 2019
  Našli jsme cestu do Indie.

  Nezastavujeme se. Nová jazyková verze pro rostoucí skupinu kupujících a velkoobchodníků z Indie je již dostupná.

 • Března, 2019
  Vítejte na Zeleném ostrově.

  Nezastavujeme se. Nová jazyková verze pro rostoucí skupinu kupujících a velkoobchodníků z Irskaje již dostupná.

 • Března, 2019
  Bună dimineața! Spouštíme rumunskou verzí.

  Nezastavujeme se. Nová jazyková verze pro rostoucí skupinu kupujících a velkoobchodníků z Rumunska je již dostupná.

 • Března, 2019
  Vyhrazení místa pouze pro stockové nabídky.

  Merkandi je lídrem na trhu zboží z likvidací přebytečných zásob, ukončených sérii, atd. Abychom Vám ještě víc usnadnili přístup k těmto nabídkám, zatřídili jsme je do speciální sekce. Přesvědčte se!

 • Března, 2019
  Čas jsou peníze.

  Zrychlujeme naše webové stránku, abyste mohli rychleji najít nejlepší zboží. Doba načítání stránky se výrazně zlepšila.

 • února, 2019
  Bankovní převod

  Můžete provést platbu za naše služby klasickým převodem na bankovním účet dostupný ve Vaší zemí.

 • února, 2019
  Nová služba - vyhledávání zboží

  Hledání zboží není snadné a cena, druh zboží, kvalita a další vlastnosti jsou zásadní pro ziskovost. Nemůžete najít zajímavé nabídky? Od dnešního dne je můžeme najít za Vás!

 • února, 2019
  Oznámení o nových výrobcích

  Zmeškali jste zajímavou nabídku? Chcete se to tomu příště vyhnout? Od teď můžete sledovat vybrané kategorie, vyhledávání a profily velkoobchodů, a dáme Vám vědět jakmile se požadované objeví.

 • Ledna, 2019
  Informace o nových nepřečtených zprávách

  Už si nenecháte ujít zprávy od zájemců! Vylepšili jsme způsob informování o nepřečtených zprávách.

 • Ledna, 2019
  Systém interních zpráv

  Ztratili jste hlavní děj v konverzaci s obchodním partnerem v mailové komunikaci? Už nikdy víc! Do každého mailu přiložíme celou korespondencí setříděnou chronologický.

 • Ledna, 2019
  Úpravy v zóně speciálních nabídek

  Úplně jsem oddělili prohlížení speciálních nabídek od běžných nabídek prodeje na Merkandi. Nyní budete mít jistotu, že nabídka, kterou právě máte před sebou je určena pro omezený okruh odběratelů.

 • Ledna, 2019
  Úpravy prezentací fotek výrobku

  Nyní Vaše fotky budou perfektně kádrovaný, nezavilé na jejích skutečnem rozměru.

 • 2018

  Listopadu, 2018
  Vyhledávání

  Vylepšili jsme účinnost a rychlost vyhledávání na naších stránkách. Od teď mnohem snadněji najdete zboží, které sháníte.

 • Listopadu, 2018
  Prověření zboží

  Můžete si u nás objednat prohlídku zboží prováděnou přímo ve skladu velkoobchodníka. Náš specialista zkontroluje pro Vás zboží a pošle Vám report. Tímto zvýšíte bezpečnost nákupu.

 • Listopadu, 2018
  Zvyšujeme čitelnost zvýrazněných nabídek

  Zvýrazněné nabídky získávají nový vzhled, díky čemu vyniknou na pozadí ostatních nabídek, čímž zvyšujete prodejní potenciál.

 • Listopadu, 2018
  Dolaďujeme vzhled mobilní verzi naších stránek

  Aby poskytnout našim uživatelům ještě pohodlnější využití Merkandi jsme provedli řadu vylepšení mobilní verze platformy. Díky tomu je využiti webových stránek z mobilních zařízení ještě snadnější a pohodlnější.

 • října, 2018
  Spouštíme zónu speciálních nabídek

  Spouštíme novou unikátní sekci speciálních nabídek, kde každý kupující bude mít šanci najít nejlepší nabídky v síti včetně nabídek veřejně nedostupných.

 • července, 2018
  Goedemorgen! Spouštíme nizozemskou verzí.

  Nezastavujeme se. Nová jazyková verze pro rostoucí skupinu kupujících a velkoobchodníků z Nizozemska je již dostupná.

 • Května, 2018
  Ještě rychlejší, ještě lepší Merkandi

  Plný rok věnovaný na optimalizací platformy. Všechno funguje rychleji, správněji a bezpečněji.

 • 2016

  července, 2016
  Máme nový oddíl!

  Jsme hrdí na náš vývoj a otevíráme oddíl v Polsku. Noví lidé - nové možností!

 • Března, 2016
  Dvě nové jazykové verze jsou zde

  Verze česká a turecká to nejnovější verze naší platformy, která si denně získává větší popularitu.

 • 2015

  Srpna, 2015
  Merkandi má ještě lepší prezencí!

  Přehlednější vzhled, snadnější ovládání, víc čitelné rozhárání a mnoho novinek.

 • července, 2015
  Spouštíme nové verze pro dva státy

  Vytvořili jsme pro občany Rakouska a Švýcarska oddělené verze Merkandi bazírující na němčině.

 • 2014

  Srpna, 2014
  Buona giornata! Italská jazyková verze Merkandi je již dostupná!
 • Rok 2014
  Vědci dokázali, že obchodují dokonce i... opice.
 • 2013

  Listopadu, 2013
  Debutuje řecká jazyková verze a naše výsledky stálé stoupají!
 • června, 2013
  Neustálé se vyvíjíme – vzniká španělská jazyková verze!
 • Dubna, 2013
  Jen v Číně už 242 miliony lidí nakupuje prostřednictvím internetu!
 • Rok 2013
  Podle nezávislých reportů obchodování v internetu činí kolem 30% z celkového obchodu na celém světě.
 • 2011

  Rok 2011
  Merkandi má čím dal více zákazníků mimo Evropu!
 • Ledna, 2011
  Spuštění francouzské verzí platformy na adrese retourware24.fr (merkandi.fr).
 • 2010

  Listopadu, 2010
  Poprvé v historii jsme zaznamenali 1.000.000 návštěv platformy v jednom měsíci!
 • října, 2010
  Změna grafiky stránek a zavedení nových funkcí.
 • 2009

  Listopadu, 2009
  Spuštění anglické verzi.

  Nová jazyková verze na adrese retourware24.com (merkandi.com i merkandi.co.uk). Mezinárodní expanze pokračuje.

 • října, 2009
  Spuštění německé verzi.

  Nová jazyková verze na adrese retourware24.de (merkandi.de). Expanze na německojazyčný trh.

 • 2008

  Listopadu, 2008
  Spuštění platformy Retourware24.pl (dnešní Merkandi.pl) v Polsku. Vyznačujeme se verifikaci uživatel a paletového zboží.
 • Dříve

  1995 - 2010
  Na internetu se čím dal častěji objevují podvodnicí. Rafinovanější podvodnicí si vybírají portály prověřující své uživatele.
 • 1970 - 1980
  Počítače se stávají základním nástrojem pro mezinárodní obchod.
 • 1979
  Michael Aldrich přichází s nápadem na online shopping.
 • 1290-1900
  Světového obchodů se začínající účastnit asijské a africké státy, což se stává jedním s důvodu kolonizací a civilizačního vývoje.
 • Antika
  Vzniká Hedvábná stezka, obchod spojuje východ se západem.
 • XIX století př. n. l.
  Vznikají první obchodní kolonie. Obchod se stává jedním z hlavních zaměstnaní světa.
NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.

Přihlášením k odběru novinek newsletter souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.