FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRACE a OBNOVENÍ na 1 rok
akce nelze kombinovat
22 Počet zbývajících slev

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 100 000 spokojených uživatelů

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Pro kupující

#1 velkoobchodní obchodní platforma pro kupující. Nejlepší nabídky zboží z celého světa. Přezásoby, položky na konci série a mnoho dalšího. Až o 90% levnější

Čím se zabývá Merkandi?

Merkandi je mezinárodní velkoobchodní portál spojující velkoobchodní kupující s prodávajícími. Na Merkandi najdete různé produkty ve velkém množství od dodavatelů z celého světa. Jedná se o platformu pro podnikatele, kteří hledají příležitosti k nákupu velkoobchodního zboží za nejlepší ceny.

Víc jak 100 000

uživatelů

Víc jak 1 200

komentářů

Víc jak 150

států světa

Objevte svět velkoobchodu s Merkandi

V Merkandi víme, že úspěch ve velkoobchodě vyžaduje přístup k nejlepším nabídkám a spolehlivým obchodním partnerům. Proto jsme vytvořili platformu pro kupující, která nabízí řadu výhod:

Neomezený počet poptávek

Umožňujeme zasílaní poptávek velkoobchodníkům bez žádných omezení, přes kontaktní formulář a přímo e-mailem.

Snadno ovladatelný vyhledávač výrobků

Máte k dispozici pokročilé vyhledávaní, díky kterému rychle najdete hledaný výrobek.

Jednoduchý ovládací panel k uživatelskému učtu, kontaktům, nabídkám a údajům

Poskytujeme profesionální uživatelský panel pro snadné řízení zprav, oblíbených velkobchodů či nabídek.

PREMIUM
Přístup k černé listině velkoobchodů

Pro zákazníky PREMIUM zpřístupňujeme černou listinu firem, které podvedly své zákazníky. Tyto firmy byly odstraněny ze seznamů velkoobchodů Merkandi.

Náhled do kontaktních údajů velkoobchodníků

V nabídkách a v bází velkoobchodů prezentujeme úplné kontaktní údaje prodávajících – adresu, telefonní čísla, stránky www.

Každodenní newsletter z novými velkoobchodními nabídkami celého světa

Na Váši mailovou adresu denně zašleme nejnovější nabídky zboží za nejvýhodnější ceny na trhu.

PREMIUM
Náhled k hodnocení velkoobchodníků

Zákazníkům PREMIUM zpřístupňujeme systém komentářů o velkoobchodech, díky kterým se můžete seznámit s názory na spolehlivost jednotlivých dodavatelů.

Přístup k velkoobchodním nabídkám ze 150 zemí po celém světě se slevami až -90%

Pomáháme najít cestu k nejzajímavějším velkoobchodním nabídkám z cele Evropy, Asii a USA.

Zaregistrujte se ještě dnes a nakupujte levněji!

Přidejte se ke skupině více než 100 000 spokojených uživatelů

Názory na Merkandi

Tedy jak nás hodnotí naši uživatelé

Tento web je skutečnou příležitostí pro každou společnost. Dává nám to šanci na úspěch, doporučuji ji obchodníkům a podnikatelům.


ABDELKADER MEFTAH

Včera mi známý doporučil vaši platformu kvůli vysoké kvalitě služeb, skvělým cenám a velké důvěře, kterou má Merkandi. A opravdu si myslím, že je to nejlepší místo pro rozvoj mého podnikání.


Ahmed Noor

Právě jsem se zaregistroval. Je to opravdu skvělé místo, hodně štěstí pro každého a hezký den. Moc děkuji.


YASSINE BENADDAD

Výhody pro kupující

Celý svět na dosah ruky

Na mezinárodní velkoobchodní platformě Merkandi sdružujeme výrobce a velkoobchodníky především z Evropy, ale také z Asie a USA. Naše komunita je rostoucí skupinou výrobců, velkoobchodníků, obchodních zprostředkovatelů, distributorů a majitelů obchodů, kteří každý den nabízejí nebo chtějí koupit nové i použité, repasované nebo poškozené zboží. Naším hlavním cílem je usnadnit obchodníkům nalezení spolehlivých obchodních partnerů, navázání kontaktu s nimi a v konečném důsledku plodnou spolupráci.

Pro uživatele se zájmem o nákup nabízí Merkandi přístup do mezinárodní databáze velkoobchodů specializovaných na prodej běžných výrobků a skladových položek - jedná se o velkoobchodní množství velmi levných výrobků z výrobních přebytků, skladových přebytků, zboží ze spotřebitelských vratek, dos. sériových výrobků, např. sezónní výprodeje, dále povýstavní a po leasingové vybavení, dále zboží z likvidace prodejen, velkoobchodů, skladů a různých průmyslových provozů.


Rozsáhlá databáze ověřených obchodních společností

Po registraci a zaplacení ročního předplatného získá uživatel přístup k rozsáhlé kontaktní databázi velkoobchodů (adresy, telefonní čísla, webové stránky firem) prodávajících běžné produkty i skladové a outletové zboží.

Každý velkoobchod na Merkandi je ověřen kontrolou jeho důvěryhodnosti našimi zaměstnanci. Uživatelé obchodní platformy Merkandi díky tomu získávají přístup k ověřeným společnostem a zvyšují tak bezpečnost transakcí. Ověření podléhá každý, kdo chce na Merkandi zveřejnit svou nabídku.


Kompletní informace na jednom místě

Díky platformě nemusí uživatelé se zájmem o levné produkty z konkrétního odvětví nebo sortimentu trávit hodiny dlouhým a často neplodným hledáním velkoobchodů na webových stránkách. Po přihlášení do Merkandi a kliknutí na „Velkoobchod“ se jim zobrazí seznam ověřených společností zabývajících se velkoobchodním, skladovým nebo běžným zbožím v Evropě i ve světě.

Každá karta velkoobchodníka obsahuje informace, které mají kupujícímu usnadnit kontakt a nákup produktů nabízených prodávajícím. Tyto informace zahrnují mimo jiné: formy dodání zboží, způsoby platby za zakoupené zboží nebo jazyky, ve kterých můžete velkoobchodníka kontaktovat. Uživatelé PREMIUM účtu mohou také vidět názory poskytnuté velkoobchodníkům jinými kupujícími. Jedná se o formu souhrnu transakcí kupujících, kteří doporučují nebo nedoporučují spolupráci s daným velkoobchodem.

Zaregistrujte se ještě dnes a nakupujte levněji!

Přidejte se ke skupině více než 100 000 spokojených uživatelů

Pokročilý vyhledávač

Přehledná webová prezentace a snadno použitelný vyhledávač umožňují rychlé a intuitivní vyhledávání vhodných obchodních partnerů a produktů. Seznam tedy může obsahovat velkoobchodníky pouze ze země zvolené uživatelem, např. velkoobchodníky z Německa, velkoobchodníky nabízející pouze produkty z vybraného odvětví nebo dílčího odvětví (např. oděvy, dětské produkty, zboží z likvidace firmy) nebo danou produktovou skupinu. , např. nové produkty, repasované zboží.

Ve vyhledávači můžete také pohodlně a rychle seřadit velkoobchody podle počtu nabídek, nebo nabídky seřadit podle ceny nebo data přidání. Je také možné zobrazit pouze ty velkoobchody, které nabízejí zboží na vyžádání. Vyhledávací pole je pokročilý nástroj, který zužuje vyhledávání podle klíčových slov, například: známé značky nebo produkty.


Široká nabídka produktů

Na obchodní platformě Merkandi mají uživatelé také přístup k přehledné prezentaci nabídek uspořádaných do kategorií a podkategorií. Nové akciové nabídky jsou zveřejňovány každý den. V popisu nabídky velkoobchody uvádějí podrobné údaje, např. informace o ceně, dostupném množství zboží, minimální výši objednávky, způsobech platby a dodacích podmínkách. Díky tomu mohou uživatelé rychle získat podrobné informace o nejlevnějších nabídkách na evropském trhu.

Kromě toho platforma Merkandi nabízí mimo jiné: formuláře, které usnadňují kontakt s vybraným velkoobchodem, personalizovaný newsletter s informacemi o nejlepších nabídkách, důležitých změnách na webu a akcích a pomoc vícejazyčného oddělení zákaznických služeb, které je otevřeno od pondělí do pátku.

Stručně řečeno, velkoobchodní obchodní platforma Merkandi podporuje budování sítě obchodních kontaktů. Usnadňuje nalezení spolehlivých velkoobchodů nabízejících zásoby z oboru, o který má kupující zájem, a také umožňuje rychlý a snadný kontakt s velkoobchodem a nákup produktů za nejlepší ceny na trhu.

Merkandi ve světě

Země, kde působíme s našimi klienty

 

150 zemí

Máme nabídky a uživatele z více než 150 zemí

34 domén

Máme až 34 jazykových verzí naší platformy

Statisíce nabídek

Sortiment všech kategorií od velkoobchodníků z celého světa

Zaregistrujte se ještě dnes a nakupujte levněji!

Přidejte se ke skupině více než 100 000 spokojených uživatelů

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.