Aukce: Spousta barevných ofsetů (10 kusů) - (László Moholy-Nagy) - (Kineticko-konstruktivní systém) - (podle originálu z roku 1922)
247,61 Kč
/série
cena bez daně
- Status
- Nabídka není aktivní
- Minimální odběr
- 1 sérii
- Dostupné množství
- 1 série
- Stát
- Německo
- Skupina zboží
- Nové
- Poslední aktualizace
- před 2 týdny
Aktuální nabídky v teto kategorii Aktuální nabídky toho velkoobchodníka
Popis nabídky
- Signováno a datováno tiskem
- Stav: v dobrém stavu
- Rozměry: 83,3 × 66 cm x 90 × 70 cm
Prodej proti nejvyšší nabídce v rámci aukce! Ceny jsou vyvolávací ceny!
Související vyhledávání: