FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRACE a OBNOVENÍ na 1 rok
akce nelze kombinovat
25 Počet zbývajících slev

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 100 000 spokojených uživatelů

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Reference

Díky Merkandi jsem získala spoustu nových zajímavých kontaktů na báječné velkosklady, které bych na internetu jen těžko sama dohledala, děkuji

Miroslava Váňová

Merkandi je nejlepší pokud potřebujete získat zboží za super cenu. Spousta nových obchodních příležitostí na jednom místě. Vřele doporučujeme

Petr Exel

Dobrý den,nakupoval jsem dvakrát,v Turecku a v Španělsku.Vsechno proběhlo v pořádku.Komunikace a dohoda byly na úrovni.Mam připravenou další objednávku.

Roman Novotka

Merkandi je skvělá platforma pro velkoobchodní prodej a hledání odběratelů po celém světě. Jednoduše přidáte nabídky a odběratelé se vám sami ozvou, jednoduché.

Filip Rojíček

Skvělé nakupování , výhodné , jednoduché a přehledné , ideální pro každého podnikatele nebo firmu , velké množství nabídek všeho druhu , doporučuji

Jan Zakouřil

Merkandi je dobrá platforma, mám s ní jen dobré zkušenosti. Snadno se používá, nabízí mnoho zboží a dodavatelů z Evropy i světa.

Jan Synek

Skvěle doporučuji. Merkandi je skvělá platforma pro dodavatele a velkoobchody se širokou škálou zboží. Nakupuji a prodavam již dlouho a tato platforma mi to ulehčila

Libor Hopa

Můžeme jen doporučit, kvalitní nabídky, užitečná podporu. Vynikající nabídky z celého světa. Přesně to jsme hledali. Mark

Marek Lupták

Jsem velice spokojený z tuto platformou. Pomohlo mi to k zahájení podnikání www.iPhoneManie.cz Opravdu jsem moc rád za tu přiležitost. Zde jsem našel skvělé dodavatele a ochodní kontakty.

Petr Smetala, iPhoneManie.cz

Naprosto skvělý zákaznický servis. Vždy poradí a pomohu. Paní Marie a Anežka (DE verze) jsou velmi ochotné a milé! Rozhodně doporučujeme!!!!

Patrik Jokl

Děkujeme za získané obchodní příležitosti a nové kontakty pro náš obchod. Investované peníze do registrace jsem měl již druhý den zaplaceny.

FxPro s.r.o.

Skvělá platforma pro velkoobchodníky v retailu, pokud chcete něco prodat, nebo koupit, získáte hlavně zahraniční zákazníky. Za mě doporučuji.

Helena Lindová

Dotazy jsou zodpovězeny rychle a kompetentně a rychle zpracovány. Zaměstnanci jsou proškoleni a vědí, co dělají a na co si mají dát pozor.

Umar Shahbaz

Velmi dobrý servis u seriózních ověřených prodejců s kvalitním zbožím za nízké ceny a rychlým a bezpečným doručením. S Merkandi spokojen

Cristian Mindroc

Vše funguje velmi profesionálně a spolehlivě, velmi přehledná platforma pro práci s klienty. Aktivním navyšováním sortimentu se nám podařilo uskutečnit první prodej za pouhé 2 dny. Doporučuji!

UAB Eimeta

Merkandi je dobrý způsob, jak se dostat do kontaktu s obchodními partnery v celé Evropě.Vytváření nabídek je z velké části samovysvětlující. Pokud máte nějaké problémy nebo dotazy, live chat je přátelský a spolehlivý.

Best Italy Textilhandelsgesellschaft mbH

Na Merkandi to byl opravdu fantastický zážitek. Je to obrovská platforma k prozkoumání podnikání po celém světě. Skvělý nástroj pro nové podnikání.

Joaib Khan

Zajímavý portál, jednoduchý na ovládání, aktuálně užitečný zejména pro zahraniční kontakty, zákaznická podpora je rychlá a velmi nápomocná.

Andrea Brillo

Nové a skutečné kupce jsem našel až po 3 měsících zveřejňování mých produktů! Tato platforma je efektivním způsobem propagace vašeho podnikání. Doporučuji všem.

Jayson Vergara

Gratuluji Merkandi, která byla vždy seriózní a vždy mi pomohla najít dobrý obchod a hlavně seriózní dodavatele, se kterými jsme neměli žádné problémy. Takže jim děkuji

frederic mery

MŮJ NÁZOR NA SLUŽBY POSKYTOVANÉ PLATFORMOU „MERKANDI“ JE VELMI DOBRÝ, PROTOŽE KDYKOLI JSEM POTŘEBOVALA POMOC: MAL JSEM JI OKAMŽITĚ A NA OBCHODNÍ SMĚNĚ, KTERÁ MÁM NAPLÁNOVANÉ UDĚLENÍ ZACHRÁNIL MI DODAVATEL, KTERÝ NEDODAL ZBOŽÍ SVÝM KUPUJÍCÍM.

Evdokimos Triantaris

S Merkandi jsem maximálně spokojený. Je to místo, které mi umožňuje efektivně a efektivně spravovat svůj sortiment a nacházet renomované dodavatele. Jednou z největších výhod této platformy je její snadné použití a intuitivní rozhraní, které mi umožňuje rychle prohledávat nabídky a zadávat objednávky pomocí několika kliknutí.

Przemysław Górny

Skvělé zkušenosti získané během těchto téměř 3 měsíců na Merkandi! Super platforma pro firmy i soukromé osoby. Hodnota za peníze je správná! Mohu jen doporučit.

Maksim Rizovski

seriózní a efektivní stránka! dobrý způsob, jak zvýšit kontakty v zahraničí. přítomnost velkých hráčů a rychlé odpovědi, žádná ztráta času

harold rocky

Platforma vám přináší to, pro co jste zde. Inzerce zboží je velmi snadná. Míra kontaktu je velmi vysoká. Děkuji!

Mateusz Abraham

Doporučuji, velmi rozsáhlá databáze zboží, intuitivní a snadno ovladatelná platforma, jsem spokojen s kontakty navázanými na těchto stránkách, které prodejci

DAWID ROŻAK

Merkandi je skvělá platforma pro velkoobchodníky, jako jsem já. Moje zkušenost se zákaznickým servisem byla výjimečná a mé obavy byly rychle vyřešeny.

David Amah

Merkandi.com je opravdu užitečná a seriózní obchodní platforma. Použil jsem ji mnohokrát a všichni prodejci, od kterých jsem objednával, byli seriózní, odpověděli včas a nikdy jsem neměl žádné problémy. 100% hodnota za peníze. Vysoce doporučeno!!!

Nikolaos Champeris

Podle mého názoru se Merkandi jeví jako slibná platforma pro hromadný prodej různých produktů. I když počáteční výsledky nemusely být podle očekávání, aktivace propagačních akcí naznačuje proaktivní přístup ke zvýšení prodeje. Je důležité být trpělivý a dát propagačním akcím čas, aby se projevily. S časem a neustálým úsilím existuje velká šance, že na webu Merkandi zaznamenáte pozitivní výsledky a zvýšení prodeje.

Simon Terbovšek

Líbilo se mi to..škoda, že prodávají jen hodně kusů, mohli by prodat méně pro ty, kteří chtějí začít ..to je trochu přehnané ..o Merkandi a velmi dobré, vše co chceme máme na jednom místě ..já doporučuji, už jsem prémiový

Ana Lopes
NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.