FLASH SALE
-30%
Pro každou REGISTRACI a OBNOVU
akce nelze kombinovat
9 Počet zbývajících slev

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 75 tisíc spokojených uživatel

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Reference

Dobrý den,nakupoval jsem dvakrát,v Turecku a v Španělsku.Vsechno proběhlo v pořádku.Komunikace a dohoda byly na úrovni.Mam připravenou další objednávku.

Roman Novotka

Merkandi je skvělá platforma pro velkoobchodní prodej a hledání odběratelů po celém světě. Jednoduše přidáte nabídky a odběratelé se vám sami ozvou, jednoduché.

Filip Rojíček

Skvělé nakupování , výhodné , jednoduché a přehledné , ideální pro každého podnikatele nebo firmu , velké množství nabídek všeho druhu , doporučuji

Jan Zakouřil

Skvěle doporučuji. Merkandi je skvělá platforma pro dodavatele a velkoobchody se širokou škálou zboží. Nakupuji a prodavam již dlouho a tato platforma mi to ulehčila

Libor Hopa

Můžeme jen doporučit, kvalitní nabídky, užitečná podporu. Vynikající nabídky z celého světa. Přesně to jsme hledali. Mark

Marek Lupták

Jsem velice spokojený z tuto platformou. Pomohlo mi to k zahájení podnikání www.iPhoneManie.cz Opravdu jsem moc rád za tu přiležitost. Zde jsem našel skvělé dodavatele a ochodní kontakty.

Petr Smetala, iPhoneManie.cz

Naprosto skvělý zákaznický servis. Vždy poradí a pomohu. Paní Marie a Anežka (DE verze) jsou velmi ochotné a milé! Rozhodně doporučujeme!!!!

Patrik Jokl

Děkujeme za získané obchodní příležitosti a nové kontakty pro náš obchod. Investované peníze do registrace jsem měl již druhý den zaplaceny.

FxPro s.r.o.

Skvělá platforma pro velkoobchodníky v retailu, pokud chcete něco prodat, nebo koupit, získáte hlavně zahraniční zákazníky. Za mě doporučuji.

Helena Lindová

Jsem na této platformě 60 dní a cítím se skvěle, našel jsem vynikající nabídky kvality a ceny na některé položky i pro mě jako soukromou osobu.

Annamaria Mascolo

V podstatě je to velmi pěkná platforma, spousta kontaktů k nalezení, ale malou nevýhodou je, že nemáme žádnou záruku, že tyto kontakty jsou spolehlivé. Původně jsem si myslel, že bychom mohli nakupovat přes tuto platformu a že to byla platforma, která řídila transakci, aby byla zajištěna ochrana zákazníků. Ale to není ono, kontaktů je spousta, ale nejlepší je hledat dodavatele, kde si můžete zajít, abyste si skutečně potvrdili jejich serióznost. Celkově vzato, na této platformě se mi podařilo odhalit tucet kontaktů.

Ornelstel

Je to velmi široká platforma, jako velkoobchodu mi velmi pomáhá v podnikání, potkávám spoustu lidí po celé Evropě za neuvěřitelné ceny, doporučuji 100% x 100%.

KinGSTocK Chaibi slu

Opravdu silná platforma pro propagaci a vytváření nových obchodních spojení. Vše je jasné a srozumitelné. Přeji vám vše nejlepší ve vašem rozvoji a dosahování lepších výsledků.

Žydrūnas Ambrazaitis

Zveřejňování nabídek probíhá perfektně. Pokud jsme obdrželi zprávu od zákazníka, můžeme ji vidět, když se přihlásíme do Merkandi. Dostáváme také e-mail, abychom mohli rychle reagovat na zprávy.

Muslum Durmus

Rychlá reakce a dobré služby! Široká škála mnoha různých produktů po celém světě. Brzy vyzkouším možnost prodeje!

Sem van Eijndhoven - Return Trading

Super

Toprak Sedar

S Merkandi jsem velmi spokojen, moje nabídky se mohou dostat do celého světa. Nabídky jsou automaticky zveřejňovány v několika jazycích, to je velmi zajímavé.

Sofia Franco

Jedinečná služba, ať už prodáváte nebo kupujete profesionální platformu. Jako prodejce vám Merkandi poskytuje prostor, kde vás poznají kupující po celém světě.

Akram DJEBBARI

Opravdu dobře udělané stránky, pomoc v případě potřeby, spolehliví prodejci, moc se mi líbí. Doporučuji, protože mohou nakupovat i soukromé osoby, nejen firmy

Maria Zarriello

Jsme registrováni více než měsíc a dostali jsme mnoho poptávek na zboží a poznali nové potenciální zákazníky. Platformu vřele doporučuji. - Italský obchod

Giovanni Pomo

Vynikající stránky pro velkoobchod, zákaznický servis reaguje rychle, možnost dobré sítě zákazníků pro začátek, Vřele doporučuji.

cfy

Všechno je prostě PERFEKTNÍ!! Musím pochválit vaše oddělení vztahů se zákazníky. Děkujeme, že jste tak profesionální a přátelští. Pokračuj v tom, co děláš, abys to tak zůstalo. S mojí osobní úctou a s pozdravem! Osman TURKMEN

Osman Turkmen

Děkujeme vám za přístup k platformě. Příjemná obsluha a skvělí lidé. Díky platformě Mekandi jsem získal přístup k mnoha produktům. Děkuji mnohokrát.

Jakub Dziedziński

Věřím, že toto je nejlepší velkoobchodní stránka. Skvělá příležitost pro prodejce, jako jsme my. Skvělé nabídky, které nejsou dostupné na jiných platformách. Jsem velmi spokojený se svým výběrem.

DIACONU PETRICA

Platforma Merkandi může být skvělým začátkem pro každého (maloobchodníka/výrobce/velkoobchodníka), který má zájem zahájit B2B provoz. Moje osobní zkušenost je velmi pozitivní.

Paris Pentaliotis

Jsem velmi rád. Merkandi je skvělá platforma pro prodej a velkoobchodní nákupy od spolehlivých dodavatelů. Velmi doporučuji.

Marcin Stadryniak

Dobrá platforma pro podnikání .. Díky Merkandi jsme navázali cenné obchodní kontakty. Užitečný je také systém hodnocení dodavatelů. Stojí za to sem navštívit!

Mariusz Żarkowski

Pokud se vyskytnou nějaké problémy, pomohou problém rychle vyřešit. Telefonický kontakt byl vždy velmi přátelský a ochotný. Mohu jen doporučit.

TarikD

dobrá telefonní služba, snadno dosažitelná po telefonu, přátelská, snadno použitelný systém, nabídky lze velmi snadno nahrát!

MetRe Tec GmbH

Bohatý obsah, mnoho nabídek v pestrém sortimentu a dobré telefonní služby, velmi funkční webové stránky, celkově velmi dobré!

Argyriou Argyris
NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.