FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRACE a OBNOVENÍ na 1 rok
akce nelze kombinovat
25 Počet zbývajících slev

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 100 000 spokojených uživatelů

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Buďte EKO
Udržitelný rozvoj

Historie Merkandi je příběhem o snech a přesvědčeních zakladatele značky Dariusze Pańkowa. Věřil, že podnikání lze vést férově vůči lidem a životnímu prostředí, což je hodnota, kterou Merkandi pěstuje dodnes. Tato inovativní platforma byla spuštěna v roce 2008, ale v té době jsme si neuvědomovali, jak velký dopad budeme mít na snižování emisí uhlíku.

Merkandi je nejen velkoobchodní společnost, ale také inovativní platforma, která umožňuje maloobchodníkům redistribuovat zboží z vracení, přebytečné výroby a skladování. Merkandi navíc díky svému mezinárodnímu dosahu a využití nejnovějších technologií B2B platforem vytvořilo uzavřený okruh, který je ideálním řešením pro společnosti, které chtějí fungovat udržitelným způsobem.


Co znamená Merkandi pod pojmem udržitelný rozvoj?

SNÍŽENÍ EMISÍ UHLÍKU

Prodávejte produkty za rozumnou cenu, abyste je mohli znovu použít. Ovlivněte proekologické chování svých klientů a trhů.

PRODLOUŽENÍ ŽIVOTNOSTI PRODUKTŮ

Dejte svým výrobkům druhý život. Prodávejte je, místo abyste se jich zbavili zničením. Chráníte tak svou značku a přispíváte k udržitelnému rozvoji.

BUDOVÁNÍ SOCIÁLNÍ HODNOTY

Prodávejte rozumně, dejte produktům druhý život. Pozitivně ovlivňovat proekologické chování zákazníků.


Udržitelnost s Merkandi

V době, kdy se naše přírodní zdroje stále více vyčerpávají a problém znečištění životního prostředí je stále aktuálnější, je Merkandi součástí trendu udržitelného rozvoje. Podporujeme naše klienty, aby se chovali zodpovědně a pečovali o životní prostředí. Díky Merkandi mohou naši zákazníci využívat nejen jedinečné obchodní příležitosti, ale také přispívat k ochraně životního prostředí a snižování emisí oxidu uhličitého.

Neničte, ale dejte svým produktům druhý život. Dejte je k prodeji a podpořte udržitelný rozvoj planety. NEPLÝTEJTE, prodávejte dál.

Vše, co člověk používá, pochází ze zdrojů Země. Nemluvíme jen o jídle, ale také o oblečení, elektronickém vybavení, hračkách a dalších věcech každodenní potřeby. Jde o přirozený důsledek civilizačního pokroku, který sice usnadnil a zpříjemnil lidský život, bohužel však krůček po krůčku přispívá k nevratným změnám přírodního prostředí. Proto je tak důležité, abychom se o naši planetu starali a využívali zdroje Země udržitelným způsobem. Merkandi se zaměřuje na řešení v souladu s trendy udržitelného rozvoje, což nám umožňuje přispívat k vytváření přátelštějšího světa pro budoucí generace.


Udržitelný rozvoj

Jsme přesvědčeni, že používáním platformy Merkandi získáváte nejen přístup k nejlepším obchodním příležitostem, ale také aktivně přispíváte k ochraně životního prostředí. Naše platforma vám umožňuje prodávat produkty, které by jinak mohly skončit na skládkách. Díky tomu snižujeme množství odpadu, který znečišťuje naši planetu.

Jsme hrdí na naše zákazníky, kteří společně s námi vytvářejí prostředí přátelské k planetě. Společně můžeme dělat zázraky a změnit náš svět k lepšímu. Jsme přesvědčeni, že každé, byť sebemenší, rozhodnutí využívat udržitelná řešení přispívá k ochraně naší planety a budoucích generací.

Srdečně vás zveme k přečtení naší reportáže o módě a jejím dopadu na přírodní prostředí. Tato zpráva uvádí aktuální údaje o vlivu módního průmyslu na naši planetu a upozorňuje na problémy spojené s nadprodukcí, nízkou kvalitou výrobků, ale i používáním ekologicky škodlivých materiálů. Díky naší zprávě budete mít příležitost získat cenné informace o dopadu módy na životní prostředí a pochopit, jaké kroky můžete podniknout, abyste snížili svůj negativní dopad na planetu.

Stahnout report
NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.