FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRACE a OBNOVENÍ na 1 rok
akce nelze kombinovat
15 Počet zbývajících slev

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 100 000 spokojených uživatelů

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Velkoobchod batohy

(637 nabídek)

Batohy jsou nezbytným doplňkem pro široké spektrum lidí - od studentů přes cestovatele až po ty, kteří potřebují mít své osobní věci vždy u sebe. Jejich praktičnost a pohodlnost jsou zjevné a díky různorodosti designů si vybere každý. Na platformě Merkandi objevíte velkoobchodní nabídku batohů za atraktivní ceny. Nechte se inspirovat a obohaťte svůj sortiment tímto oblíbeným produktem.

Palety batohů - komfortní a cenově dostupný nákup

Merkandi je B2B obchodní platforma, která propojuje prodejce a kupce. Zde objevíte široké spektrum nabídek batohů skladem od různých velkoobchodníků z celého světa. Rychlý a snadný nákup vám umožní snížit své náklady a maximalizovat zisky. Řada nabídek pochází ze skladových vyprodejů nebo likvidačních prodejů, což jim dodává ještě větší cenovou atraktivitu. To je skvělá příležitost pro všechny maloobchodníky!

Na naší platformě objevíte batohy v široké škále velikostí, designů a barev. Ať už hledáte modely pro školu, cestování, turistiku nebo jiné účely, najdete je zde. Vyberte si nejlepší nabídky pro sebe a své zákazníky. Nákupem v hojném množství ušetříte peníze a zvýšíte svůj zisk. Využijte nabídky dostupné na Merkandi a vytvořte atraktivní sortiment batohů pro své zákazníky.

Batohy ve velkoobchodě - nabízíme různé velikosti a designy

Pro realizaci nákupu je nutné vytvořit si účet na naší obchodní platformě. Toto vám otevře přístup k kontaktním informacím našich dodavatelů. Kontaktujte dodavatele batohů přímo, abyste mohli prodiskutovat detaily transakce a uskutečnit nákup. Díky podpoře v mnoha jazycích bude komunikace s dodavateli snadná a efektivní.

Merkandi zajišťuje bezpečné transakce mezi kupujícími a prodejci. Garantujeme, že všechny nabídky dostupné na naší platformě pocházejí od ověřených a renomovaných prodejců. Takto můžete nakupovat s důvěrou a rozšířit své podnikání o nové partnery z celého světa.

Připojte se k nám již dnes a objevte nové zdroje pro vaše dodávky. Aprovechtujte nejlepší nabídky batohů ve velkoobchodě. Vytvořte si účet na Merkandi a začněte procházet naše nabídky. Nezmeškejte tuto příležitost zvýšit své zisky a udělat své zákazníky spokojenými.

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.