Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 100 000 spokojených uživatelů

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Velkoobchodní Dámské Džíny

(918 nabídek)
Dámské džíny Baldinini
1 237,40 Kč - 38% 2 025,20 Kč /kus Minimální cena od 30 dní před slevou: 1 237,40 Kč

Dámské džíny Baldinini

150 ks.
Nové
Dámské džíny Guess
683,51 Kč - 80% 3 544,11 Kč /kus Minimální cena od 30 dní před slevou: 683,51 Kč

Dámské džíny Guess

190 ks.
Nové
Antik dámské džíny 30ks.
7 026,62 Kč - 60% 17 566,55 Kč /série Minimální cena od 30 dní před slevou: 7 026,62 Kč

Antik dámské džíny 30ks.

10 ks.
Nové

Dámské džíny jsou nepostradatelnou položkou v šatníku každé ženy. Jsou univerzální, pohodlné a nikdy nevyjdou z módy. Pokud hledáte široký výběr velkoobchodních modelů za dostupné ceny, připojte se k uživatelům na Merkandi. Naše B2B obchodní platforma nabízí široký výběr džínů od spolehlivých dodavatelů z různých zemí.

Velkoobchod s dámskými džínami - najděte dodavatele bleskově

Hledání dokonalých dodavatelů pro váš podnik může být časově náročné a náročné. S Merkandi však můžete snadno najít velkoobchodní dámské džíny z různých zemí na jednom místě. Naše platforma spojuje kupující a prodejce, což vám usnadní navázání nových obchodních vztahů.

Na Merkandi najdete různé styly, velikosti a značky dámských džínů za velkoobchodní ceny. Ať už hledáte klasické úzké džíny nebo trendy džíny s efektem opotřebení, jistě najdete dokonalé kusy pro svůj obchod. Využijte mnoha dostupných nabídek a vyberte si ty, které nejlépe odpovídají vašemu cílovému trhu.

Získejte velkoobchodní ceny - dámské džíny pro váš obchod

Pro přístup k kontaktním údajům dodavatelů a pro nákupy budete muset vytvořit účet na naší obchodní platformě. To vám umožní přímo komunikovat s velkoobchodníky a diskutovat o podrobnostech vaší transakce. S Merkandi, která funguje v několika jazycích, nebudou bariéry ve vaší komunikaci.

Nákupem dámských džínů ve velkém prostřednictvím Merkandi můžete zajistit bezpečnost svých transakcí. Spolupracujeme pouze s ověřenými a renomovanými prodejci, abychom vám poskytli bezpečný nákupní zážitek. Navíc naše platforma nabízí bezpečné a pohodlné platební metody pro vaší klidnou mysl.

Připojte se k Merkandi ještě dnes a rozšiřte svou obchodní síť. Naváže kontakt s dodavateli z celého světa a získejte přístup k nejlepším nabídkám na velkoobchodní dámské džíny. Nepropásněte příležitost skladovat kvalitní kalhoty za atraktivní ceny. Vytvořte si účet hned teď a začněte využívat výhody Merkandi!

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.