FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRACE a OBNOVENÍ na 1 rok
akce nelze kombinovat
15 Počet zbývajících slev

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 100 000 spokojených uživatelů

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Velkoobchod džínsy

(2977 nabídek)
Dámské džíny Baldinini
1 209,78 Kč - 38% 1 979,99 Kč /kus Minimální cena od 30 dní před slevou: 1 209,78 Kč

Dámské džíny Baldinini

150 ks.
Nové
Antik dámské džíny 30ks.
6 815,40 Kč - 60% 17 038,51 Kč /série Minimální cena od 30 dní před slevou: 6 815,40 Kč

Antik dámské džíny 30ks.

10 ks.
Nové

Džínsy jsou výrazem nekonečné módy. Tento univerzální kousek oblečení se hodí do téměř jakékoliv situace. Ať už hledáte dámské či pánské džínsy, na Merkandi najdete přesně to, co potřebujete. Nabízíme velký výběr velkoobchodních modelů od důvěryhodných dodavatelů. Využijte této příležitosti a obohaťte svůj sortiment stylovými a kvalitními kousky.

Velkoobchod s džínsy - atraktivní nabídky k dispozici

Na naší B2B obchodní platformě objevíte široký výběr velkoobchodních nabídek džínsů. Prohlédněte si různé nabídky z celého světa. Produkty jsou dostupné v mnoha velikostech, barvách a stylech, které vyhovují lidem všech věkových skupin a tělesných typů. Můžete je zakoupit za výhodné ceny, což vám umožní snížit své náklady na dodávky a zvýšit tak své ziskové marže.

Pro nákup budete potřebovat účet na naší obchodní platformě. To vám umožní získat kontaktní informace dodavatelů a navázat s nimi přímé obchodní vztahy. Mnoho nabídek dostupných na Merkandi pochází od velkoobchodníků specializovaných na džínsy. Ti nabízejí kvalitní produkty za atraktivní ceny. Můžete si vybrat mezi novými nebo použitými džínsy, podle svých preferencí a rozpočtu.

Džínsy na velko - objevte ty nejkvalitnější právě zde

Naše obchodní platforma nabízí mnoho dalších módních kousků vedle džínsů. Uchopit příležitost a obohatit svou nabídku o atraktivní produkty. S Merkandi snadno najdete nové obchodní partnery a zvýšíte své šance na úspěch v konkurenčním světě. Díky nám se nemusíte obávat nečestných dodavatelů. Klade se velký důraz na to, aby všichni dodavatelé na naší platformě byli spolehliví a důvěryhodní. Pro vaše pohodlí také nabízíme bezpečné a snadné platební metody.

Připojte se k nám hned teď a začněte využívat naše velkoobchodní nabídky džínsů. Stačí se zaregistrovat na Merkandi a můžete začít prohlížet dostupné nabídky. Vyberte si ty, které nejlépe odpovídají vašim potřebám a finančním možnostem. Navázání nových obchodních vztahů a získání náskoku před konkurencí je s Merkandi hračka. Přihlašte se a objednejte si své džínsy ještě dnes!

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.