FLASH SALEFLASH SALE
-20%
REGISTRACE a OBNOVENÍ na 1 rok
akce nelze kombinovat
17 Počet zbývajících slev

Nejlepší stockové nabídky akcií ze 150 zemí

Více než 100 000 spokojených uživatelů

Nabídky levnější až 90% výchozí ceny

Přímý kontakt na prodejce a velkoobchody

Velkoobchodní peněženky

(350 nabídek)

Hledáte rozšíření své nabídky o trendy peněženky? Na naší B2B obchodní platformě Merkandi objevíte modely, které jsou nejen funkční, ale také ideální jako módní doplněk. Nabízíme produkty luxusních značek, jako jsou Guess, Gucci a Moschino. V našem bohatém sortimentu však naleznete i cenově dostupné peněženky od méně známých výrobců. Vyberte si nejlepší nabídky pro váš business.

Velkoobchod s peněženkami - objevte ideální zdroj pro své zásoby

Jistě dobře víte, že úspěch vašeho podnikání z velké části spočívá na spolehlivosti vašich dodavatelů. Proto je tak důležité mít důvěryhodný zdroj pro dodávky. Hledáte nové možnosti pro zásobování svého obchodu? S námi je to jednoduché. Na Merkandi na vás čeká široká nabídka velkoobchodních peněženek. Jsou to modely, které dokonale reflektují současné módní trendy a jsou dostupné za velmi přijatelné ceny.

Využití naší obchodní platformy představuje významnou výhodu v nákupním procesu a umožňuje pohodlný přístup k široké škále příležitostí z celého světa. Můžete očekávat výrazně snížené ceny produktů z likvidačních skladů nebo ze sezónních výprodejů. Nabídky od dodavatelů z různých zemí zahrnují nejen nové, ale také použité a repasované peněženky ve velkém. Samozřejmě není opomenuta ani nabídka pro ženy a děti.

Dodavatelé peněženek – nastavení spojení

Jestliže je váš seznam důvěryhodných velkoobchodníků, se kterými spolupracujete, poměrně krátký, možná je čas na změnu. Pro hledání spolehlivých dodavatelů z různých koutů světa si založte účet na naší obchodní platformě. Co vše můžete získat? Především přístup k velkoobchodním nákupům peněženek. Kromě toho můžete rozšiřovat svou kontaktní síť a navazovat nové obchodní vztahy, ať už krátkodobé nebo dlouhodobé.

Mít účet na Merkandi vám umožňuje dělat mnohem více než jen prohlížet atraktivní nabídky. Máte taky možnost prohlížet kontaktní informace dodavatelů peněženek. To vám umožní navázat s nimi přímý kontakt a po domluvě podmínek obchodu realizovat nákup. Pokud bylo dosud pro vás navazování kontaktů s dodavateli náročné, to se rychle změní, jakmile se stanete registrovanými uživateli naší platformy. Díky Merkandi dostupné v několika jazycích již nebude jazyková bariéra překážkou.

Připojte se k nám a využijte skvělých nabídek již dnes. Nakupujte bezpečně a pohodlně. Udělejte svou nabídku atraktivnější a nechte své konkurenty daleko za sebou. Neztrácejte ani minutu. Registrujte se ještě dnes!

NEWSLETTER zdarma

Každý den informace o nových výrobcích a novinkách v servise Merkandi.